Ana sayfa Haberler Object 252U Defender, World of Tanks’a Geliyor!

Object 252U Defender, World of Tanks’a Geliyor!

0
PAYLAŞ

Wargaming’in ay sonunda Object 252U tankını World of Tanks oyununa eklemeyi planladığını daha önce belirtmiştim. Object 252U yakında oyunda olacak, bu konuda herhangi bir sorun yok. Liberté, Patriot gibi farklı kamuflajlara sahip tanklarla oynamayı sevenler için bir güzel haberim var: Object 252U’nun özel kamuflajlı versiyonu Object 252U Defender, yakında oyunda!

Wargaming’in “Kahraman Tanklar” serisinde yer alan AMX M4 49 Liberté ve T26E5 Patriot dışında üçüncü bir alternatif geliyor. Object 252U Defender, Sovyet döneminin bütün ihtişamını yansıtan tasarımıyla yakında oyunda olacak. İstatistiksel olarak Object 252U’dan herhangi bir farkı olmayan tank, farklı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Object 252U Defender’ın sağ ön yan zırhında yer alan 252 yazısı dikkat çekiyor. Tankın sağın ve solunda yer alan Sovyetler kamuflajı, soğuk savaş döneminin en korkulan tanklarını üreten Sovyetlerin görkemini gözler önüne seriyor. Amerikan Patriot ve Fransız Liberté tanklarındaki gibi, Defender’ın da topunda birtakım Rusça yazılar yer alıyor.

Object 252U Defender’la ilgili bir güzel gelişme de Wargaming’in sizi kamuflajlı versiyon satın almaya zorlamayacak olması. Avrupa sunucularında genellikle tankın sadece kamuflajlı versiyonunu Premium Dükkan’da satışa sunan Wargaming, bu sefer hem kamuflajlı hem de kamuflajsız versiyonunu oyunculara sunacak. Object 252U Defender tankı, bütün sunucularda kamuflajlı ve kamuflajsız olarak oyunda olacak. Benim gibi, özel kamuflajı sebebiyle Liberté ve Patriot gibi tanklarla oynamayı sevmeyenler için güzel bir gelişme olduğunu söyleyebilirim.

8. seviye Rus premium ağır tank Object 252U, özel kamuflajlı versiyonu Object 252U Defender ve normal versiyonu Object 252U ile Şubat ayının sonunda tüm sunucularda satışa sunulacak. Şimdilik, 23 Şubat’ta geleceği yönünde dedikodular var. Bakalım ne zaman gelecek.

Tank Profili