Ana sayfa Haberler Object 263 Değişikliği Ne Oldu?

Object 263 Değişikliği Ne Oldu?

1
PAYLAŞ

Object 263, oyuncular arasında çok popüler değil. Bu sebeple, Wargaming yetkilileri bu dalı daha çekici yapmak için çalışıyordu. Object 263’ü daha popüler bir tank yapmak ve savaşlardaki görünürlülüğünü artırmak için bu dalın değiştirilmesi gündemdeydi. Bunun haberini sitede paylaştığımdan bu yana da oyunculardan hep aynı soruyu alıyordum: Object 263 değişikliği ne oldu?

Süper Test’ten gelen son haberlere göre, Object 263 bir seviye düşürülecek ve 10. seviyeye Object 268’in hemen hemen aynısı olan Object 268 v4 gelecekti. Geçtiğimiz günlerde Wargaming yetkilileriyle yapılan bir söyleşide Object 263 dalının geleceği de konuşulanlar arasındaydı.

Wargaming’de Development Director görevinde olan Milos Jerabek geçtiğimiz günlerde katıldığı bir soru&cevap etkinliğinde, Object 263 dalı için düşünülen değişikliklerin şimdilik rafa kaldırıldığını söyledi. Böylece Object 268 v4’ün bu dal için uygun olmayan bir tank olduğunu söyleyebiliriz, bununla birlikte Object 263’ün oyundan çıkartılması veya bir seviye düşürülmesi gündemden çıktı.

Milos Jerabek, konuyla ilgili olarak şu sözleri kullanmıştı: “Süper Test’ten gelen bazı bilgiler var, fakat size bir şeyi hatırlatmak isterim, bu Süper Test’teydi. Object 263 dalını değiştirmek için birkaç test yaptık ama görünenlere göre Object 263 dalı şimdilik olduğu gibi kalacak. Gelecek haftalarda daha net bilgi paylaşacağız fakat şunu söyleyebilirim ki Object 263’ün kendisi değiştirilmeyecek.”

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇