Ana sayfa Rusya Object 268 v4 Süper Test Değişiklikleri

Object 268 v4 Süper Test Değişiklikleri

0
PAYLAŞ

Wargaming geliştiricileri, bu ay ağacın en tepesi etkinliğinde yer alan Object 268 v4’ün özelliklerini düşürme kararı almış olacak ki, tank yeni haliyle Süper Test’e giriş yaptı. Tabi ki bu değişikliklerin oyuna gelip gelmeyeceği bile belli değil ama tüm oyuncuların ortak şikayeti tankın fazla iyi olduğu yönündeydi. Alttaki oyun içi video da bunu kanıtlar nitelikte.

Yeni Sovyet tank avcısı Object 268 v4’ün özellikleri düşürülüyor. Süper Test sonuçları bize tankın yeni halini gösterecek, tabi şu an için kesin olan bir şey yok ama bu hamleden Wargaming’in tankın özelliklerini düşürmeyi planladığını söyleyebiliriz. İstatistiklere geçelim.

Yukarıdaki istatistiklere göre tankın motor gücü 150 beygir gücü düşürülüyor, azami geri hızı 22’den 20’ye iniyor, nişan alma süresi 2 saniyeden 2.3 saniyeye çıkıyor. Tankın hareket halindeki atış parametreleri de değişiyor, yani dümdüz yolda giderken rastgele atışlarınız artık biraz daha zor olacak. Tabi bununla da bitmedi, tankın zırhının da değiştiğini söylemem gerek.

Tankın ön alt efektif zırh kalınlığı 236 mm’ye ulaşıyordu, buradaki zırh kalınlığı 201 mm’ye düşürüldü. Tabi sadece alt panelde değişiklikler yok, tankın üstündeki komutan kapağı da değişikliğe uğradı ve efektif zırh kalınlığı 252 mm’den 232 mm’ye düşürüldü.

Bu değişiklikler yeterli olur mu? Pek emin değilim. Şahsen ben daha büyük bir tıraşlama bekliyordum. Bu araç ağacın en tepesi olduğundan beri rastgele savaşlara girmek pek içimden gelmiyor, çünkü her oyunda bir tane Object 268 v4 veya ona giden daldaki tanklardan biri mutlaka oluyor. Rastgele savaşlar yerine son birkaç gündür Ön Cephe kipini oynuyorum, gayet de mutluyum.

Object 268 v4’ün hem çok hızlı hem de çok zırhlı olduğunu göz önünde bulundurduğumda mutlaka bu ikisinden birini tıraşlamak gerektiğini söyleyebilirim. Ben bu değişikliklerin yeterli olmayacağını ama tankın mutlaka tıraşlanması gerektiğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlayın.