Ana sayfa Fransa Object 430 II Süper Test’e Giriyor

Object 430 II Süper Test’e Giriyor

0
PAYLAŞ

Object 430 II ve T-10’un bir üst seviyesi 9.22 güncellemesinden beri boştu ama geçenlerde yayınladığım bir haberle hangi tankların bu boşluğu dolduracağını biliyoruz: K91 ve Object 277. Her iki tank da Süper Test’e katılmış ve test edilmişti. Süper Test’ten çıkan sonuçlara göre K-91 destek tankı rolüne uygun olarak oynanırken Object 277 hareketli ağır tank rolünü yerine getiriyor.

World of Tanks yetkilileri, K91 hattındaki tankları birbirleriyle uyumlu hale getirmek için Object 430 Version II’nin istatistiklerini değiştirmek adına birtakım testler yapacak, çünkü şu anki haliyle Object 430 II dalındaki tanklarla uyumlu değil. Zırh ve top kullanımı özellikleriyle halihazırdaki Object 430 II, yakın-orta mesafelerde etkili bir tank görüntüsü çiziyor. Bu yönüyle de Object 416 ve K91 arasında olmak için uyumlu olduğunu söyleyemeyiz, çünkü her iki tankın fevkalade iyi top kullanımı var ama neredeyse hiç zırhı yok.

Yakın-orta mesafelerde etkili bir savaşçı olan Object 430 II, istatistik değişiklikleriyle yepyeni bir role bürünecek: sniper. Can puanı ve zırhı azaltılan yeni Object 430 Version II, top kullanım parametrelerinin iyileştirilmesiyle birlikte destek tankı olarak geride duracak.