Ana sayfa Haberler Ödüllü Quiz Cevaplar ve Kazananlar

Ödüllü Quiz Cevaplar ve Kazananlar

4
PAYLAŞ

Blogumu dikkatle takip eden okurlar için ödüllü bir quiz hazırlamıştım. Birbirinden cins sorularıma yanıt veren oyuncuları tebrik ederim. Sorularla ilgili bana ulaşan, benden testteki cevapları isteyen oyuncular da oldu. Halbuki tüm yanıtlar blogun içinde zaten gizliydi. İlk sorudan başlayalım.

Cigulipaf.com’a ilk yazı hangi tarihte eklendi? (GG/AA/YYYY)
Cigulipaf’ı 15 Ekim 2016’da açtım ve ilk yazımı hemen o gün girdim. KV-122’nin istatistiklerini yazdığım yazıyı görüntülemek pek zor değildi. Tek yapmanız gereken şey ana sayfada en aşağıya inmek ve oradan son sayfayı seçmekti. Böylece KV-122 yazısına ulaşabiliyordunuz. 54 oyuncu doğru cevap verdi. Random.org çekilişi sonunda da Churchill III + Garaj Yuvası + Tank Topu Sürgüsü + Geliştirilmiş Top Yöneltme Sistemi kazanan oyuncu lupus_066 oldu. Tebrikler!

9.20 güncellemesinde iyileştirme alacak üç tankın isimleri nelerdir?
9.20 güncellemesinde sadece üç tank değil, birçok tank iyileştirme aldı. Ben bu tankların arasından üç tankı yazmanızı istedim. Geçmiş yazılardan bakıp doğru cevaba ulaşan toplamda 96 oyuncu oldu. Random.org çekilişi sonunda da 1 Günlük Premium + Garaj Yuvası + 5 Otomatik Yangın Söndürücü + 5 Büyük Tamir Çantası kazanan oyuncu tgy7 oldu. Tebrikler!

World of Tanks forumundan tanıdığım tuyun, geçmiş olsun.

9.19.1 güncellemesinde oyuna eklenecek ilk Polonya tankının adı nedir?
Oyuna eklenecek ilk Polonya tankının tam adı Pz.Kpfw. V Panther Ausf. G “Pudel” olarak verildi. Cevapların ortak yanı hepsinin içinde “Pudel” bulunmasıydı, dolayısıyla hemen hemen tüm cevapları doğru kabul ettim. Arada tek tük Tiger 131 diyen de vardı ama ilk Polonya tankının adını yazan toplamda 96 oyuncu oldu. Random.org çekilişi sonunda da 1 Günlük Premium kazanan oyuncu HumanBlack oldu. Tebrikler!

World of Tanks forumundan tanıdığım rallyman4, hakkını helal et karşim.

Ohzman, Tanksfest’te hangi tanka bindi?
Muhtemelen en kolay soru buydu. Bu sorunun cevabı sadece blogda değil, Ohzman’ın YouTube kanalında da var. Bu soruyu E50 olarak cevaplayan arkadaşlar da var, E50 ney Emenike. Ohzman, Tankfest’te Leopard 2A5 tankına bindi arkadaşlar, videosu da var. Doğru cevap veren toplamda 89 oyuncu arasından Random.org çekilişi sonunda 1 adet Garaj Yuvası kazanan oyuncu Cengiz_Han77 oldu. Tebrikler!

Yine World of Tanks forumundan tanıdığım güzel karşim lOhrlyl, garaj yuvasını 2 kişiyle kaçırdın, hakkını helal et.

İlk defa yaptığım quiz için Churchill III hediyesini ufak gören, hediyeyi beğenmeyen oyuncular oldu. Valla şöyle söyleyeyim, Chuchill III tankı benim garajda yok. IS-3, T-10, IS-7 vs.. kasan oyuncular için Churchill III ideal bir tank bence. Gir oyuna, x2’yi al, çık. Daha ne olsun?

İlgi gösterirseniz, soruları cevaplarsanız, bana yardımcı olursanız yarın bir gün Churchill III hediyesi Skorpion G olur, T26E5 olur, belli mi olur, belki de Defender olur.

Ödül kazanan oyunculara formda bıraktıkları e-posta adresleri üzerinden ulaşacağım.

Tüm katılımcılara teşekkürler.