Ana sayfa Haberler Ön Cephe Geri Dönüyor

Ön Cephe Geri Dönüyor

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, Türkçe portalda Ön Cephe kipiyle ilgili bilgiler paylaştı. World of Tanks oyuncularının çok sevdiği Ön Cephe modu, yakında tekrardan oyunda olacak. Bununla ilgili bir zaman çizelgesi paylaşılmasa da 2019’un ilk çeyreğinde Ön Cephe moduyla ilgili tüm hazırlıklar tamamlanmış olacak. Ön Cephe kipi henüz resmi olarak başlamadı, fakat World of Tanks 1.4 güncellemesinin ortak testini yükleyerek test etmeniz mümkün.

Ön Cephe kipiyle ilgili düzenlemeler oldu, bu sebeple alıştığınız Ön Cephe kipinden biraz farklı bir kip karşımızda olacak. Bu kipteki başarınıza ek olarak prestij puanı kazacanaksınız ve kazandığınız bu puanları yepyeni geliştirmeler ve yepyeni ödüller için harcayabileceksiniz. Ödüller neler mi?

Ön Cephe kipindeki başarınıza ek olarak STA-2, WZ-111, Emil 1951 gibi tankları kazanabilir; henüz ismi açıklanmamış yepyeni bir 9. seviye tankın sahibi olabilirsiniz.

Ön Cephe modu için özel olarak altın karşılığında tank kiralayabileceksiniz. Progetto M46, Lorraine 40 t, Skorpion G gibi hızlı ve atış gücü yüksek tanklar bu haritanın açık alanında çok işe yarıyor. Bu haritada da premium tank kiralama açık olacak. Şimdiden herhangi bir tank ismi verilmese de 10 farklı tank kiralayabilirsiniz.

Daha fazlası için portaldaki habere göz atmayı unutmayın: Ön Cephe Geri Dönüyor!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇