Ana sayfa Haberler Özel Bir Turnuva Geliyor!

Özel Bir Turnuva Geliyor!

2
PAYLAŞ

“Un pour tous, tous pour un”

Bu sözler herhangi bir şey ifade etmiyorsa Türkçesi mutlaka edecektir: Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Alexandre Dumas’nın 1844 yılında yayınladığı Üç Silahşörler kitabında geçen bu satırlar silah arkadaşınızı doğru seçmenin önemini sade bir şekilde anlatıyor. Silah arkadaşlarınızı doğru seçin, çünkü yeni bir turnuva geliyor!

World of Tanks Türkiye yetkilileri yepyeni bir turnuva hazırlığı içerisinde. Sadece yepyeni değil, aynı zamanda özel bir turnuva. Bu turnuvayı, bu kadar özel yapan şey ne peki? Sadece Türk oyunculara açık olması mı? Yanlış okumadınız. Sadece Türk oyunculara açık bir turnuva ama bu kadarla da sınırlı değil, daha da özeli var: World of Tanks ilk defa Türk Lirası ödüllü bir yarışma yapıyor!

Çok yakında resmi olarak açıklanacak bu turnuvaya katılmak için silah arkadaşlarınızı doğru seçin. 10. seviye tanklarınızı cilalayın ve premium mühimmatlarınızı hazır edin. Çünkü onlara ihtiyacınız olacak! Sadece sevdiğiniz şeyi yaparak binlerce oyun içi altının yanında, bol sıfırlı gerçek Türk Lirası ödülünü de kazanabilirsiniz.

Er meydanı sizi bekliyor!