Ana sayfa Haberler Paralı Askerler: Açık Artırma Sonuçları

Paralı Askerler: Açık Artırma Sonuçları

0
PAYLAŞ

World of Tanks son Dünya Haritası etkinliği olan Paralı Askerler, 4 Şubat TSİ 11:00 itibariyle sona erdi. Klanlar iki hafta süren etkinlik boyunca birbirlerine üstünlük sağlamak için kıyasıya bir mücadeleye girdi. Oyuncularsa hem sefer tanklarından birini garaja eklemek hem de birbirinden farklı hediyeleri kazanmak için 14 gün boyunca bilgisayarın başına geçti.

Şöhret Puanına göre listenin en yukarısında bulunan 10.800 oyuncu 21 Şubat’a kadar ödül tanklarını garaja ekledi. İlk 10.800 arasında olmayan oyuncular, Tahvil Müzayedesi açık artırmasına katıldı ve ödül tankları için teklif verdi. Peki, açık artırmada minimum sınır neydi?

Avrupa sunucularında açık artırmayla ödül tankı alan son oyuncu (yani 600. oyuncu), 22.500 tahvil yatırmıştı. Yani Avrupa sunucularında 22.500 tahvilin altında kalan tüm açık artırma teklifleri otomatikman geri döndü. Rusya sunucusunda durum biraz daha çekişmeliydi, Rusya sunucusunda ödül tankı alan son oyuncu 26.910 tahvil yatırmıştı, Avrupa sunucularına göre hayli fazla.

Yatırılan tahvil miktarının artmasında iki önemli an var. Öncelikle tahvil kazanmak eskisi kadar zor değil, eskiden sadece 10. seviye oynamakla kazandığınız tahviller için sadece 10. seviye oynamanıza gerek yok. Elbette 10. seviyede verilen tahvil miktarı daha düşük seviyedekilere oranla hala çok az ama yine de artık düşük seviyelerde de tahvil kazanma imkanı var. Bunun dışında World of Tanks’ın 10. yılı sebebiyle oyunculara dağıttığı tahviller de minimum sınırın yükselmesine katkıda bulundu. Peki, bir ödül tankı için 22.500 tahvil yatırmak mantıklı mı? Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇