Ana sayfa Haberler Paralı Askerler Dünya Haritası Güncellemesi

Paralı Askerler Dünya Haritası Güncellemesi

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın Global Harita Paralı Askerler etkinliği başladı ama biraz sıkıntılı başladı. Oyuncular dün Global Harita’daki Kişisel Bonuslar’ı aktif etmek için siteye girmeye çalışsa da bunu başaramadı, çünkü sitede birtakım sıkıntılar vardı.

World of Tanks ekibinden vuque, Türkçe forumda bir açıklama yaptı ve bu sorundan etkilenen oyuncuların sıkıntılarını telafi etmek için yapılacakları yazdı. Açıklamanın tam metni şu şekilde:

Klan savaşlarıyla ilgili yaşanan sorunların rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Bu durum karşısında gösterdiğiniz anlayış için size teşekkür ederiz!

Konuyla ilgili bilgilere geçecek olursak;
● Etkinliği baştan başlatmayacağız çünkü savaşların büyük çoğunluğu problemsiz olarak oynandı. Bu savaşlarda yer alan oyuncular ve klanlar için etkinliğin tekrar başlatılması bir haksızlık olacağından bu yönde bir karar aldık.
● Dün ile alakalı tüm cezaları kaldırdık ve düşülen Şöhret puanlarını geri verdik.
● Teknik olarak başarısız/iptal olan her savaş için klanlara 100 Araştırma Puanı verilecek.
● Ödül tankı sayısını 10.000’den 10.800’e çıkardık.
● Açık arttırma’da sunulacak tank sayısını 400’den 600’e çıkardık.

World of Tanks ekibinin verilecek ödül tank sayısını artırması olumlu bir hamle, artık daha fazla oyuncu ödül tanklarına ulaşabilecek.

İkinci bir açıklama daha yapan vuque, bugün Global Harita’da birtakım sorunların yaşanabileceğini yazdı. İkinci açıklamanın tam metni yine şu şekilde oldu:

Önlem olarak yaşanabilecek sorunlarla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bunun bir ön uyarı olduğunu ve yaşanabilecek problemler hakkında daha erken bilgi sahibi olabilmeniz için yazıldığını unutmayın lütfen. Dünya Haritası sayfasına erişmeye çalışan oyuncuların oluşturduğu yoğun trafik sebebiyle aşağıda belirtilen problemlerin gözlemlenebileceğini bildirmek isteriz:

● Yeni saate geçildiğinde ve harita güncelleneceğinde Dünya haritasında hesaplamalar yapılırken, sayfaya erişilemeyebilir.
● Bazı savaşlar ertelenebilir, özellikle prime time savaşlarının daha sonraki bir zamana ertelenme şansı bulunmaktadır.
● Ceza sistemi bir günlüğüne devre dışı bırakılacaktır, böylelikle haritada oluşabilecek sorunlardan etkilenecek oyuncuların ceza almaması sağlanacaktır.

Durumu çözmeye çalıştığımızı hatırlatmak ve gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür etmek isteriz!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇