Ana sayfa Haberler Paralı Askerler Tahmin Yarışması

Paralı Askerler Tahmin Yarışması

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın yeni sezon Dünya Haritası etkinliği Paralı Askerler bugün başlayacak! 21 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında iki hafta sürecek etkinlikte, klanlar üst sıralarda yer almak için kıyasıya bir mücadelenin içine girecek. Çünkü bu mücadelenin ucunda altın, kredi, tahvil ve ödül araçlar gibi farklı ödüller var.

Paralı Askerler etkinliği bittiğinde Avrupa’da ve Türkiye’de ilk 5’te hangi klanlar olur? Bir tahmininiz var mı? Olsa iyi olur, çünkü çok güzel bir yarışmamız var!

World of Tanks ekibinden vuque’nin katkılarıyla sizler için ufak bir tahmin yarışması hazırladık, yapacağınız şey çok basit: 4 Şubat sabahında, yani Paralı Askerler etkinliği sona erdiğinde hem genel sıralamada hem de Türkiye sıralamasında ilk 5’te yer alacak klanları doğru tahmin edin.

İlk 5’teki klan sıralamasını doğru tahmin ettiğinizde 10 puan, klanı tahmin ettiğinizde de 1 puan alırsınız. Örnek verecek olursak, “4. sırada X klanı olur” dediniz, etkinlik bittiğinde X klanı 4. sırada yer alırsa 10 puan alırsınız. Fakat “4. sırada X klanı olur” dediniz, fakat bu klan etkinlik bittiğinde 4. sırada değil de 5. sırada yer aldı. Bu durumda sizi eli boş göndermiyoruz, 1 puanla ödüllendiriyoruz. Böylece sıralamada az bir farkla da olsa bir üst sıraya yükselirsiniz. Yani bu tahmin yarışmasında sıralamayı doğru tahmin etmeniz çok önemli.

Kuralları konuştuk, peki ya ödüller? Etkinlik bittiğinde en yüksek puanı alan oyuncu; Centurion Mk. 5/1 RAAC, LT-432, T26E5 tanklarından istediği herhangi birini kazanacak. Sıralamada ikinci, üçüncü ve dördüncü sırada bulunan oyuncular da Pudel, Strv m/42-57 Alt A.2, Type 64 tankların istedikleri herhangi birini kazanacak. Yani ilk sırada yer alan oyuncu 8. seviye tankla ödüllendirilirken ikinci, üçüncü ve dördüncü sıra 6. seviye tank kazanacak. Eşitlik durumunda RNG devreye girecek, yani aynı puanı alan oyuncular arasındaki sıralamayı random.org çekilişi belirleyecek.

İlk 5’teki klanları doğru tahmin etmek zor iş ama işinizi kolaylaştıracak bir şey ekledik. Doğru yanıtları vermek için 25 Ocak Cuma TSİ 23:59’a kadar vaktiniz var. Yani hem genel sıralamada hem de Türkiye sıralamasında ilk 5’teki klan sıralamasının nasıl olacağına dair 5 günlük bir fikriniz olacak. O yüzden hemen cevap vermenize gerek yok, biraz diğer klanları gözlemleyin, neler yapıyorlar takip edin ama sürprizlerin de farkında olun.

Klanlar konusunda ne kadar bilgilisiniz? Yanıtlarınız için şu bağlantıyı kullanın: Paralı Askerler Soruları

Tüm oyunculara şimdiden bol şanslar, RNG’niz bol olsun!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇