Ana sayfa Haberler Premium Dükkan Kuru Değişecek

Premium Dükkan Kuru Değişecek

0
PAYLAŞ

Premium Dükkan’dan bir şey alacaksanız biraz bekleyin, çünkü size güzel bir haberim var: Wargaming Premium Dükkan kuru güncellenecek. Bu da Wargaming’in belirlediği Euro kurunun Türk Lirası karşılığının düşeceği anlamına geliyor, dolayısıyla fiyatlar düşecek.

Müjdeyi, Topluluk Yöneticisi vuque verdi. Hafta sonu için memleketim Adana’ya doğru yola çıktığımda Türkçe forumda yazdığı mesajla fiyatların güncelleneceğini belirten vuque’nin açıklamanın tam metni şu şekilde:

Merhaba arkadaşlar,
Yakın zamanda bir güncelleme daha yapılacağının ve güncel kur durumuna göre bir değişim oranının yansıtılacağının bilgisini verebilirim.

Bugün (21 Kasım) itibariyle güncel Euro kuruna baktığımda 1 Euro’nun 6,05 TL’den işlem gördüğünü söyleyebilirim. Wargaming’in sabitlediği kur ise 6,05 TL’nin çok üstünde, 7,33 TL dolaylarında yer alıyor. Yani arada neredeyse %20’lik bir fark vardı, yakın zamanda güncel kur ve Wargaming kuru arasındaki bu fark azalacak.

Geçmişe baktığımızda Wargaming’in kuru hep güncel kurun çok altında yer almış, Euro 5 TL’yi geçtiğinde bile Wargaming’in güncel kuru 3,95 TL’den işlem görmüştü. 18 Ağustos’ta yapılan güncellemeyle birlikte Wargaming’in Euro kuru 6,30 TL olarak belirlenmişti ki, güncellemenin yapıldığı günden sonra Euro kuru 8 TL’ye kadar yükselmişti. Ekim ayında yapılan son güncellemeyle birlikte Euro kuru 7,33 TL olarak belirlendi ve öyle de kaldı. Sonrasında da Euro kuru düşüşe geçti ve günümüzdeki seviyeye geldi, fakat Wargaming’in belirlediği Euro kuru bu süreçte güncellenmedi.

Yakında yapılacak güncellemeyle birlikte premium dükkan fiyatları düşecek, dolayısıyla bir şey alacaksanız beklemenizde fayda var.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇