Ana sayfa Haberler Premium Tank Takası Geri Geldi!

Premium Tank Takası Geri Geldi!

2
PAYLAŞ

Bu yılın başlarında oyuna gelen Premium Tank Takası özelliği tekrar aktif oldu. Yeni bir premium tankı indirimli almak için ay sonuna kadar vaktiniz var!

Bir süredir oynadığınız tanklardan sıkıldıysanız bunu değiştirmek için şimdi bir fırsatınız var! 19 Ekim TSİ 08:00 ve 31 Ekim TSİ 08:00 arasında eski premium tanklarınızı, yeni bir tankla takas edebileceksiniz. Tabi aradaki farkı ödemek kaydıyla!

Eski aracınızla aynı ya da daha yüksek seviyedeki, teknoloji ağacında mevcut bir premium tankı satın alırken, 6. ve 8. seviyeler arasında yer alan herhangi bir premium tankınızla değiştirebilirsiniz. Bir seferde sadece bir araç değişiminin mümkün olacağını unutmayın.

Değişim özelliğini kullanırken eski tankınızın altın değerinin yarısı almak isteğiniz aracın fiyatından düşecektir. Bunu şöyle anlatayım, 12.500 altın değeri olan Löwe’yi, 3.200 altın değeri olan garajınızdaki Dicker Max’le takas etmek istediğinizde Dicker Max’in altın değerinin yarısı kadar indirim alırsınız. Toplamda 1.600 altın değeri indirimiyle Löwe tankının 10.900 altına alabilirsiniz.

Önceki tank takasında belirli sınırlamalar vardı, 2. tank takasında eskisi kadar katı sınırlamalar bulunmasa da, şu tankları takasta  kullanamayacaksınız: Kanonenjagdpanzer, ISU-130, T-44-100, KV-4 Kreslavskiy, Chieftain/T95.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇