Ana sayfa Haberler Pz.Kpfw. T 25 Kodu: SEPTEMBERSPRINT

Pz.Kpfw. T 25 Kodu: SEPTEMBERSPRINT

0
PAYLAŞ

Bedava premium tank ister misiniz? Sanırım bu sorunun cevabı %99 oranında aynı çıkacak: Evet. Hem bedava premium tankı kim istemez ki? World of Tanks’ın bedava premium tank veren görevini oyuncuların birçoğu istemiyor, çünkü Pz.Kpfw. T 25 veren görev kodunu aktif etmeyen oyuncular var.

World of Tanks’ın bedava Pz.Kpfw. T 25 veren T 25’e 25 Milyon etkinliğine katılmak için aşağıdaki kodu oyundaki kod girme alanına girmeniz lazım, yoksa görev aktif olmaz:

SEPTEMBERSPRINT

Yukarıdaki kodu aktif ettiğinizde bedava Pz.Kpfw. T 25 veren T 25’e 25 Milyon etkinliği de aktif olacak, böylece bedava tank alabileceksiniz. Bu tankı almak için bazı şartlar var, öncelikle 75 jeton kazanmanız lazım. “Jeton kazanmak için ne yapmam lazım” diye soruyorsanız yapmanız gereken şey gerçekten çok basit: deneyim sıralamasında takımınızda ilk 10’a girin. Savaşı kazanmanıza bile gerek yok, sadece deneyim bakımından kendi takımızda ilk 10’da olsanız yeter. Siz 75 jeton kazandığınızda Avrupa sunucusundaki tüm oyuncuların toplamda 25 milyon jeton kazanması gerekiyor ve bugüne kadar toplanan jeton sayısı 11.3 milyon civarında, yani 13.7 milyon jetona daha ihtiyacımız var ve etkinlik 14 Eylül’de sona erecek. Yani tüm Avrupa sunucusunun 13.7 milyon jeton kazanması için 1 haftadan az bir zaman var ama başarabiliriz!

Ben gerçekten Avrupa’daki tüm oyuncular bedava tank kazansın isterim. Siz 75 jeton kazanarak kendi üstünüze düşeni yapın yeter ama daha fazlasını yapmak isterseniz elbette ki kimse hayır demeyecektir.