Ana sayfa Haberler Şenlik Operasyonları 2019 Geliyor!

Şenlik Operasyonları 2019 Geliyor!

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın en sevilen etkinliklerinden biri olan Şenlik Operasyonları başlıyor! Şenlik Operasyonları 2019’un teması arkadaşlık olacak. Bu tema, 1914’te Ypres siperlerinde yaşanan Noel Ateşkesinden yola çıkarak hazırlandı ve garajın her yerinde, farklı milletlerden bir araya gelen askerler yer alacak.

Şenlik Operasyonları 2019, 13 Aralık 08:00 TSİ itibariyle başlıyor ve 14 Ocak 2019, 08:00 tarihinde sona eriyor. O yüzden süslemelere ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi.

Şenlik Havası
Şenlik Operasyonu 2018’de olduğu gibi, bu şenlik operasyonunda da dekorasyon toplama işlemi olacak. Bir çam ağacı, bir heykel, bir sahra mutfağı ve dış süslemeler, dekorasyonla süsleyebileceğiniz alanları oluşturuyor. Her şey geçen seneki gibi: savaş görevlerini tamamlayın, dekorasyonlar kazanın ve süsleyin. Her dekorasyon garajdaki şenlik havanızı geliştirir ve seviye yükseltir. Her seviyede farklı ödüller kazanacaksınız. Neler mi var?
1. Seviye: Ödül MKA Tank (%100 Mürettebat), 1 Adet Garaj Yuvası
2. Seviye: 2. Seviye bir araçta %100 indirim, 3. Sınıf Madalya, 2 Adet Kişisel Yedek
3. Seviye: 3. Seviye bir araçta %100 indirim, 9 Adet Sarf Malzemesi
4. Seviye: 4. Seviye bir araçta %100 indirim, 1 Adet Kadın Mürettebat, 9 Adet Sarf Malzemesi
5. Seviye: 5. Seviye bir araçta %100 indirim, 2 Adet Kişisel Yedek, 9 Adet Sarf Malzemesi
6. Seviye: 6. Seviye bir araçta %80 indirim, 1 Adet Kadın Mürettebat, 2. Sınıf Madalya, 9 Adet Sarf Malzemesi
7. Seviye: 7. Seviye bir araçta %60 indirim, 6 Adet Kişisel Yedek, 12 Adet Sarf Malzemesi
8. Seviye: 8. Seviye bir araçta %50 indirim, Adet Kadın Mürettebat, 3 Adet Kişisel Yedek, 12 Adet Sarf Malzemesi
9. Seviye: 9. Seviye bir araçta %40 indirim, 1 Adet Garaj Yuvası, 3 Adet Kişisel Yedek, 12 Adet Sarf Malzemesi
10. Seviye: 10. Seviye bir araçta %30 indirim, 1 Adet Kadın Mürettebat, 1. Sınıf Madalya, 12 Adet Sarf Malzemesi

Şenlik Operasyonları 2019’dan kazanacağınız kadın mürettebat üyeleri Silah Arkadaşlığı yeteneği ve üstüne bir yetenek daha eklemek için yeterli deneyim puanıyla geliyorlar. Yani hem silah arkadaşlığı hem de istediğiniz bir yetenek daha açık olacak. Aşağıdaki mürettebat üyeleri istediğiniz ülkenin istediğini tankına uygun olabilecek.

2019 Koleksiyonu: Yenilikler
Geçtiğimiz yılda olduğu gibi bu seneki tüm dekorasyonlar da 4 stile ayrılacak: Yeni Yıl, Noel, Fantezi ve Doğu koleksiyonları. Gelişiminizi görebileceğiniz özel albümler olacak ve bir koleksiyonu tamamladığınızda ödüller alacaksınız. Tüm bir koleksiyonu tamamladığınızda özgün özelleştirme stili, bir yazı ve bir amblem alacaksınız. Bu stiller herhangi bir 8. seviye premium tank veya 10. seviye tanka uygulanabilir olacak.

Şenlik Operasyonları 2019’da her koleksiyon en az 9 dekorasyon toplarsanız bonuslar vermeye başlayacak. Her stilin kendi bonusu bulunacak:
Yeni Yıl – Kredi
Doğu Yeni Yılı – Savaş DP’si
Fantezi Yeni Yıl – Serbest DP
Noel – Mürettebat DP’si

Koleksiyon bonusu daha fazla dekorasyon topladıkça artar ve sahibi olduğunuz tüm araçlarda kullanılabilir. Tüm koleksiyonları tamamlayarak ve maksimum şenlik havasına ulaşarak yukarıda bahsedilen tüm bonuslarda +%50 kazanacaksınız.

2018 Koleksiyonu: İkinci Bir Şans
Geçen yıl alınan stilleri kim hatırlıyor? Bazılarınız dördünü de toplamayı başardı ama birçok oyun stil kazanmayı başaramadı o yüzden bu sene Şenlik Operasyonu 2018 stilleri geri geliyor. Şenlik havasında 10. seviye eriştikten sonra geçen yılın koleksiyonunu tamamlamaya geri dönebilirsiniz çünkü bıraktığınız yerden başlayacaksınız. Biraz acele etmek gerekecek, çünkü 14 Ocak’tan sonra bu fırsat tamamen gidecek. Koleksiyonu açarak ve eksik dekorasyona tıklayarak belirli sayıda kıymıktan üretebileceksiniz. Bu arada geçen yılın dekorasyonları rastgele verilmez, istediğinizi tam olarak alabilirsiniz.

Yeni Yıl Dekoratörünün 2.0 Sürümü
Yeni Yıl Dekoratörü ufak bir yükseltmeyle geri gelecek. Bu yeni sürüm geçen seneki olduğu gibi işleyecek. İşleri kolaylaştırmak için koleksiyonunuzdaki eksik dekorasyona tıkladığınızda ihtiyacınız olan stil dekoratörde hemen ayarlanacaktır.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇