Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2018 #12: Primo Victoria

Şenlik Takvimi 2018 #12: Primo Victoria

0
PAYLAŞ

Şenlik Takvimi 2018’in yarısına geldik! Şenlik Takvimi 2018’in on ikinci gününde 8. seviye İsveç premium orta tankı Primo Victoria, premium dükkanda satışa sunuldu.

Primo Victoria – 59,99 €
● Primo Victoria
● Garaj Yuvası
● Mürettebat: “Kardeşler Takımı” yeteneği ile birlikte Sabaton Grubunun Tüm Üyeleri
● 7.150 Altın
● 15 Adet Görev: 1 Zafere 5 Kat Deneyim
● 30 Adet Kişisel Yedek: 2 Saat Boyunca +%200 Mürettebat Deneyimi

Detaylar
Bugünün şenlik teklifiyle kendinize Primo Victoria ile Sabaton grubu üyelerinden oluşan mürettebatı hediye edin ve yanında bolca altına, DP gelirinizi ciddi şekilde artıracak görevlere ve mürettebatınız için kişisel yedeklere kavuşun.

Şenlik Takvimi ürünlerindeki teklifler için sadece 24 saatiniz var. Wargaming, Euro kurunu 3.92 TL’ye sabitlediği için fiyatlar şu anki güncel Euro değeri üzerinden daha uygun. Primo Victoria, 59,99 Euro’luk paket dışında tekli olarak da 35,99 Euro üzerinden satılıyor.

Değer mi? Primo Victoria güzel bir tank, İngiliz orta tanklarıyla oynamayı sevdiğim için Primo Victoria’yla oynamayı eğlenceli buldum. Gövdenizi sakladığınız sürece, Primo Victoria ile güvende olacağınızı söyleyebilirim. İngiliz ağacındaki Centurion Mk. I ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olmakla birlikte Primo Victoria’nın istatistikleri biraz daha iyi. Özel Sabaton mürettebatıyla gelen Primo Victoria ilginç bir tank, fakat bu ilginç tankı almak için 35,99 Euro ödemeye gerek var mı, bilemedim.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇