Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2018 #19: STG Guard

Şenlik Takvimi 2018 #19: STG Guard

8
PAYLAŞ

Şenlik Takvimi 2018’in on dokuzuncu gününde 8. seviye Sovyet orta tankı STG Guard, premium dükkanda satışa sunuldu.

STG Guard – 59,99 €
● STG Guard
● Garaj Yuvası
● 7.150 Altın
● 15 Adet Görev: Bir Zafere 5 Kat Deneyim
● 30 Adet Kişisel Yedek: 2 Saat Boyunca +%200 Mürettebat Deneyimi

Detaylar
Bugünün şenlik teklifi ile kendinize STG Guard’ı hediye edin ve yanında bolca altına, DP gelirinizi ciddi şekilde artıracak görevlere ve mürettebatınız için kişisel yedeklere kavuşun.

Şenlik Takvimi ürünlerindeki teklifler için sadece 24 saatiniz var. Wargaming, Euro kurunu 3.92 TL’ye sabitlediği için fiyatlar şu anki güncel Euro değeri üzerinden daha uygun. Bunun dışında tankı tekli olarak satın alabileceğiniz bir teklif de bulunuyor.

Değer mi? Yeni çıkan 8. seviye premium tankların birçoğu 8. seviyeden ziyade 8,5 seviye olarak dikkat çekiyor. STG Guard, oyundaki muadili Object 416’dan çok daha iyi bir tank. Object 416’nın dakika başı hasarı ve düşük profiliyle ön plana çıkarken kulesi sınırlı dönüşe sahip. 360 derece dönebilen kulesi, güçlü kule zırhı ve 390 alfa hasarı veren bir topuyla STG Guard çok daha iyi bir tank. Bu sebeple fiyatına değer diye düşünüyorum.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • FIRAT KARABULUT

  Ne fiyatına değmesi yahu. Böyle tanklara para vermeyin arkadaşlar. Eğer gelirse Defender, Chrysler GF, Skorpion G, E 25(İyi oyunculuk gerektiren tanktır ve satışı yılda bir kez falan) gibi tanklara para verin. Bunlara para verip pişmanlık çekmeyin. Hele bir de yeni oyuncuysanız sakın almayın. Marketten kendinize uygun tank bulun bir tane onunla oyuna alışın. Sonra tarzınıza göre bakarsınız tanklara.

  • Object 416 ve Object 430 II ile oynadığım 300 maçtan sonra STG’ye çok kolay uyum sağladım. Basın hesabıyla da 20’den fazla maça katılınca ben fiyatına değeceğini düşünüyorum.

   Bahsettiğin tanklara gelince de, Defender ve Chrysler GF satışa sunulmayacak. E 25 de yılda bir kere satışa geliyor. Bu arada E 25 alıp beğenmeyen oyuncu da var. Sonuçta her şey oyuncunun yeteneğine bakıyor.

   Tankın iyi ve kötü yanlarını iyi bilen bir oyuncu STG ile her türlü oynar, bilmeyen de diğer oyunculara “kötü tank, sakın almayın” vs.. yazar.

   • FIRAT KARABULUT

    Dostum anlamadın beni. Seni tahrik etmeyeyim ama senden çok daha iyi oyuncuyum. Tanka gelirsek geriden taretli tankları oynamak zordur. Bende VK serisi var. Gayet iyi oynuyorum. Ancak çok arkadaşım pişman kastığına. Oynaması zor tanklar. Ben zaten oynuyorum. Umrumda olmaz kimsenin parası. Ama para kolay kazanılmıyor. O yüzden herkesin iyiliğini isterim. O yüzden markette bir sürü iyi tank varken buna para verilmez.

    • Ben de burada tekrar tekrar yazmak zorunda kaldığım için kendimi tam ifade edemediğimi düşünüyorum artık. Şöyle bir durum var, ben burada “ben premium tank alacam, ne alayım?” diyen oyunculara sesleniyorum. Tankı da ona göre yorumlamaya çalışıyorum. Ben “değer” diyorsam “gidin tüm paranızı buna harcayın” demiyorum elbette. Bana göre değer, sana göre değmez.

     “Fiyatına değer mi?” sorusuna verdiğim cevap da Object 416’dan daha iyi bir tank olduğu için değer yönünde. Bunu alacak oyuncu Object 416 ile hiç oynamadıysa, kulesi arkadaki tanklarla nasıl oynanması gerektiğini bilmiyorsa ben ne yapabilirim ki?

     Oynaması zor mu? Evet. Bu arada Çin tanklarıyla oynamak da zor. Hafif tanklarla da oynamak zor, sürekli düşman tanklarını görünür yapmak zor iş. Orta tanklarla da oynamak zor, haritayı iyi okumak ve ona göre pozisyon almak zor iş. Kolay olan ne var? Aslında oyunun kendisi çok kolay bir oyun ama oyunda uzmanlaşmak zor iş.

     İyi oyunculuk mevzusunu da uzun uzun yazmak isterdim ama yoruldum, yordun.

     • FIRAT KARABULUT

      Dostum tank alacak olanlar genellikle yeni oyuncular. 10k üzeri maçı olan oyuncu sormaz zaten ne alsam diye. O adam bilir ne alacağını. Çaylak oyuncular ise kendilerini geliştirme amaçlı tank almak isterler. Oyunda daha fazla kalmak, daha fazla hasar atmak gibi. Bunu da böyle zor tanklarla yapmak imkânsız. İnsanları yönlendirmeyin diyorum. Parasına değer diyorsun adam alıyor tankı. Bir hafta sonra küfürbaz oluyor. Benim görüşüm herkes ölçsün biçsin oynarım diyeceği tankı alsın.

     • Herhangi bir şey söylemediğim zaman da Facebook’tan mesaj geliyor, onu ne yapacağız? Her gün “Almalı mıyım, iyi tank mı, alsam ne kadar para bırakır?” gibi sorularla karşı karşıyayım. Şu son durumda kendi blogumda bile tankın parasına değip değmeyeceğini yazamıyorum 😂

     • FIRAT KARABULUT

      Ahaha. Söyleme sen usta boşver. Hatırla twitch yayınlarında IS 7’ye yönlendirildi herkes. Şu anda sırf onun için bile küfür yiyorlar. Ben de çok sordum zamanında parasına değer mi sorusunu. Mesela bende T34 var. Ben ortalama 2100 hasarla oynarken arkadaşım 800-1000 hasarla oynuyor. Sen aldırdın bana diyor bunu. Laf edemiyorum. Aynı şekilde Defender aldık ikimiz de. Yakınız birbirimize istatistiksel olarak. O da iyi diyor. Biri sevmezken diğeri sever. Biri sana küfür ederken diğeri dua eder. Ben olsam ikisine de karşı olur keyfime bakarım.

 • Cowboyfromhell

  Güzel tanktir topu uzmez,kamosu iyidir.Arkadasa katilmiyorum her tank oyunculuk gerektirir