Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2018 #20: Cromwell B

Şenlik Takvimi 2018 #20: Cromwell B

0
PAYLAŞ

Şenlik Takvimi 2018’in yirminci gününde 6. seviye İngiliz orta tankı Cromwell B, premium dükkanda satışa sunuldu.

Cromwell B – 19,99 €
● Cromwell B
● Garaj Yuvası
● Mürettebat: %100 Ana Uzmanlık Düzeyinde Eğitilmiş Mürettebat ve “Silah Arkadaşlığı” Yeteneği
● 3.500 Altın
● 15 Adet Görev: Bir Zafere 5 Kat Deneyim
● 30 Adet Kişisel Yedek: 2 Saat Boyunca +%200 Mürettebat Deneyimi

Detaylar
Bugünün şenlik teklifi ile kendinize Cromwell B’yi hediye edin ve yanında bolca altına, DP gelirinizi ciddi şekilde artıracak görevlere ve mürettebatınız için kişisel yedeklere kavuşun.

Şenlik Takvimi ürünlerindeki teklifler için sadece 24 saatiniz var. Wargaming, Euro kurunu 3.92 TL’ye sabitlediği için fiyatlar şu anki güncel Euro değeri üzerinden daha uygun. Bunun dışında tankı tekli olarak satın alabileceğiniz bir teklif de bulunuyor.

Değer mi? Evet, kesinlikle değer. Cromwell B, oyundaki muadili Cromwell’den daha iyi ve 6. seviyedeki kale savaşlarında da sıklıkla kullanılıyor. Bunun dışında da mürettebatı silah arkadaşlığı yeteneğiyle geliyor, bir mürettebatı bu seviyeye getirmek için ortalama 2.700 gerekiyor ki, 5 mürettebatı bulunan bu tankın sadece mürettebat değeri ortalama 13.500 altına denk geliyor. Tankı tekli olarak alabileceğiniz bir teklif var, bu tekliften faydalanıp 6. seviye kale maçlarında daha etkili oyunlar çıkartabilirsiniz. Tank hakkında daha detaylı bilgi için şu inceleme yazısına göz atabilirsiniz: Cromwell B İncelemesi

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇