Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2019 #1: IS-2M

Şenlik Takvimi 2019 #1: IS-2M

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın klasikleşen Şenlik Takvimi indirimleri başladı! 1 Aralık’ta başlayan etkinlikte, her gün farklı bir araç ve savaş görevi sunulacak. Bu seneki şenlik mevsiminde ek bir sürpriz var. Önceki yıllardan farklı olarak bu tekliflerin çoğu altın karşılığında da sunulacak. Yani satın almak istediğiniz ürünleri hem parayla hem de oyun içi altınla alabilirsiniz.

Geçtiğimiz Wargaming yetkililerinin dikkatsizliği dolayısıyla Şenlik Takvimi’nde Premium Dükkan’a gelecek tankların tamamı sızmıştı. Wargaming’in geçmişten ders aldığını söyleyebiliriz, çünkü şu ana kadar herhangi bir sızma durumu yaşanmadı.

Şenlik Takvimi 2019’un ilk gününde 7. seviye Sovyet premium ağır tankı IS-2M, Premium Dükkan’da satışa sunuldu.

IS-2M – 188,42 TRY / 6.200 Altın
● IS-2M
● 1 Garaj Yuvası
● 2.500 Altın
● 30 Günlük Premium Hesap
● Mürettebat: %100 Ana Uzmanlık
● 25 Adet Görev: Her Zafere 5 Kat Deneyim

Detaylar
Adını Joseph Stalin’den alan bu simgeleşmiş tankı cephaneliğinize ekleyin! Boyutlarına göre hareketliliği oldukça yüksek olan bu ağır tank düşmanın canına okumaya geldi. Eğer bir savaşçı arıyorsanız doğru adrestesiniz! Bir aylık Premium Hesap, altın ve zafer bonuslarını da içeren bu paketten en iyi şekilde faydalanın!

Tekliften yararlanmak için sadece 24 saatiniz olduğunu hatırlatayım. Wargaming, Euro kurunu 5.83 TL’ye sabitlediği için eskisine oranlar daha iyi fiyatlara tank veya paket alacağınızı söyleyebilirim. IS-2M teklifi fiyatına değer mi? IS-2M, hali hazırda oyunda bulunan IS ve IS-2 gibi tanklardan çok daha iyi bir tank değil, dolayısıyla pek cazip bir teklif değil. Oyun için altınla alma amacındaysanız daha iyi bir seçenek olabilir, çünkü paketin içinde 2.500 altını çıkardığınızda paketin fiyatı aslında 6.200 altından 3.700 altına düşüyor. 1 aylık premium hesabın 2.500 altın olduğunu düşünecek olursak IS-2M, 1.200 altına denk geliyor. Altınla alınabilir ama takvimde daha iyi teklifler olur diye düşünüyorum.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇