Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2019 #22: Cromwell B

Şenlik Takvimi 2019 #22: Cromwell B

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın klasikleşen Şenlik Takvimi indirimlerinin yirmi ikinci gününde 6. seviye İngiliz premium orta tankı Cromwell B, Premium Dükkan’da satışa sunuldu.

Cromwell B  – 124,06 TRY / 3.750 Altın*
● Cromwell B
● 1 Garaj Yuvası
● 1.000 Altın
● 30 Günlük Premium Hesap
● “Silah Arkadaşlığı” yeteneğine sahip %100 Mürettebat
● 25 Adet Görev: Her Zafere 5 Kat Deneyim

* Tankı altınla aldığınızda sadece Cromwell B, garaj yuvası ve “Silah Arkadaşlığı” yeteneğine sahip %100 Mürettebat alacaksınız.

Detaylar
Bu Çöl Faresini şimdi bir aylık Premium Hesap, altın ve zafer görevleri içeren bu paketle garajınıza ekleyebilirsiniz! Cromwell B, düşman ekibe ani baskınlar için ideal olan gerçek bir hız canavarıdır. Hızınızın korkutacağından ve gerisini de kulenizin hızlı ateş eden topunun halledeceğinden şüpheniz olmasın!

Tekliften yararlanmak için sadece 24 saatiniz olduğunu hatırlatayım. Wargaming, Euro kurunu 5.83 TL’ye sabitlediği için eskisine oranla daha iyi fiyatlara tank veya paket alacağınızı söyleyebilirim. Cromwell B, fiyatına değer mi?

Cromwell B her oyuncunun garajında mutlaka olmalı, o yüzden kesinlikle değer. Cromwell B, harika bir tank, bunun dışında “Silah Arkadaşlığı” yeteneğine sahip %100 Mürettebat’la birlikte geliyor. Daha ne olsun? İster altınla alın, isterseniz parayla, Cromwell B garajınızda yoksa mutlaka bir tane alın.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇