Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2019 #23: Centurion Mk. 5/1 RAAC

Şenlik Takvimi 2019 #23: Centurion Mk. 5/1 RAAC

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın klasikleşen Şenlik Takvimi indirimlerinin yirmi üçüncü gününde 8. seviye İngiliz premium orta tankı Centurion Mk. 5/1 RAAC, Premium Dükkan’da satışa sunuldu.

Centurion Mk. 5/1 RAAC – 206,69 TRY / 7.600 Altın*
● Centurion Mk. 5/1 RAAC
● 1 Garaj Yuvası
● 2.500 Altın
● 30 Günlük Premium Hesap
● %100 Mürettebat
● 25 Adet Görev: Her Zafere 5 Kat Deneyim

* Tankı altınla aldığınızda sadece Centurion Mk. 5/1 RAAC, garaj yuvası ve “Silah Arkadaşlığı” yeteneğine sahip %100 Mürettebat alacaksınız.

Detaylar
Avustralyalı Centurion, kolay kullanımıyla bilinen ve muhteşem deliş değerleri bulunan, genel olarak iyi bir topa sahiptir. RAAC ayrıca tipik Centurion Mk.1’den biraz daha çeviktir ve bu sayede ani baskınlarda yer alabilir. Buna sağlam üst ön plakayı da eklediğinizde, garajınızda ne kadar güvenilir bir orta tank olduğunu siz de fark edeceksiniz. Bir aylık Premium Hesap, altın ve zafer görevleri içeren bu paketle tam da bunu yapabilirsiniz!

Tekliften yararlanmak için sadece 24 saatiniz olduğunu hatırlatayım. Wargaming, Euro kurunu 5.83 TL’ye sabitlediği için eskisine oranla daha iyi fiyatlara tank veya paket alacağınızı söyleyebilirim. Centurion Mk. 5/1 RAAC, fiyatına değer mi?

İngiliz tanklarının ortak özelliği olan kullanışlı top eğimi Centurion Mk. 5/1 RAAC’ta da var. -10 derecelik top eğimi ve 254 mm kalınlığa ulaşan ön zırhıyla Centurion Mk. 5/1 RAAC’ın gerçek gücü eğimli arazilerde ortaya çıkıyor. Kule gösterme pozisyonlarından hoşlanıyorsanız Centurion Mk. 5/1 RAAC tam size göre bir tank, çünkü bol bol sektireceksiniz. Centuroin I’de olduğu gibi bu tankın da deliş gücü yüksek, dolayısıyla oynarken pek sıkıntı yaşamazsınız. Şu anki karşılaşma ayarlarında sıkıntı yaşasa da bu yıl karşılaşma ayarları düzelecek. Geleceğe yatırım olarak şimdiden alabilirsiniz, tavsiye ederim.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇