Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2019 #24: Caernarvon AX

Şenlik Takvimi 2019 #24: Caernarvon AX

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın klasikleşen Şenlik Takvimi indirimlerinin son gününde 8. seviye İngiliz premium ağır tankı Caernarvon AX, Premium Dükkan’da üç farklı paketle satışa sunuldu.

Caernarvon A – 224,12 TRY*
● Caernarvon A
● 1 Garaj Yuvası
● 1 Adet Caernarvon AX Stili
● %100 Mürettebat

* Tankı altınla satın alabileceğiniz bir oyun içi teklif bulunmuyor.

Detaylar
Gövde aşağı taktikler için biçilmiş kaftan olan Caernarvon Action X, muhteşem DBH değerleri ile bilinir. Siper alın, taretinizin gücüne güvenin ve düşmanlarınıza mermi yağdırın! Paketi satın alarak bu yeni aracı cephaneliğinize ekleyin!

Tekliften yararlanmak için sadece 24 saatiniz olduğunu hatırlatayım. Wargaming, Euro kurunu 5.83 TL’ye sabitlediği için eskisine oranla daha iyi fiyatlara tank veya paket alacağınızı söyleyebilirim. Caernarvon AX, fiyatına değer mi?

Emek verip maratonla alanlar için Caernarvon AX çok güzel bir tank ama standart paket’le 224 TL’ye satılıyor ve bu teklifte herhangi bir altın veya premium hesap bulunmuyor. Bence bu fiyata değmez, çünkü Şenlik Takvimi’nin en önemli özelliği uygun paketlerle alınabilir ürünler sunması ama buradaki paket, avantajlı bir teklif sunmuyor. Dolayısıyla pek tavsiye etmem.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇