Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2019 #4: Chrysler K

Şenlik Takvimi 2019 #4: Chrysler K

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın klasikleşen Şenlik Takvimi indirimlerinin dördüncü gününde 8. seviye Amerikan premium ağır tankı Chrysler K, Premium Dükkan’da satışa sunuldu.

Chrysler K – 235,36 TRY / 9.500 Altın*
● Chrysler K
● 1 Garaj Yuvası
● 2.500 Altın
● 30 Günlük Premium Hesap
● %100 Mürettebat
● 25 Adet Görev: Her Zafere 5 Kat Deneyim

* Tankı altınla satın alırsanız Chrysler K, garaj yuvası ve %100 mürettebat alabilirsiniz.

Detaylar
Huzurlarınızda verev vuruş kralı! Arka kısmına monte edilmiş kulesi ile bu Amerikan ağır tankı, savaş alanında sinsice pusuya yatarak düşmanlarını hazırlıksız yakalayabilir. Ayrıca doğru açı ile kullanıldığında Seviye X araçların bile kolayca delip geçemeyeceği güçlü bir ön zırhla korunmaktadır. Bu kovboyu şimdi koleksiyonunuza ekleyerek altın, bir aylık Premium Hesap ve zafer bonuslarının sahibi olun.

Tekliften yararlanmak için sadece 24 saatiniz olduğunu hatırlatayım. Wargaming, Euro kurunu 5.83 TL’ye sabitlediği için eskisine oranla daha iyi fiyatlara tank veya paket alacağınızı söyleyebilirim. Chrysler K teklifi, fiyatına değer mi?

Chrysler K mükemmel bir tank. Her türlü iş görür. Üstelik daha önceden Löwe, T34 alabileceğiniz fiyata Chrysler K, 30 gün premium ve 2500 altın kazanacaksınız. Dolayısıyla Chrysler K gibi bir tanka kesinlikle değer. Fırsatınız varsa tankı Premium Dükkan’dan satın almanızı öneririm.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇