Ana sayfa Haberler Şenlik Takvimi 2019 #7: Somua SM

Şenlik Takvimi 2019 #7: Somua SM

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın klasikleşen Şenlik Takvimi indirimlerinin yedinci gününde 8. seviye Fransız premium ağır tankı Somua SM, Premium Dükkan’da satışa sunuldu.

Somua SM – 291,74 TRY / 11.300 Altın*
● Somua SM
● 1 Garaj Yuvası
● 4.500 Altın
● 30 Günlük Premium Hesap
● %100 Mürettebat
● 25 Adet Görev: Her Zafere 5 Kat Deneyim

* Tankı altınla aldığınızda sadece Somua SM, garaj yuvası ve %100 mürettebat alacaksınız.

Detaylar
Otomatik dolduruculu tankları seviyorsanız, bu baş belası Fransız tam da aradığınız şey olabilir! Potansiyel yüksek patlama hasarına sahip olan Somua SM, savaş alanında hayatta kalmak için zırhından faydalanmaktadır. Ayrıca bu araç Fransız otomatik dolduruculu mürettebatının eğitimi için de idealdir. Bu hattı keşfetmek istiyorsanız işte size fırsat! Yanında bir miktar altın, bir aylık Premium Hesap ve zafer bonuslarının da sahibi olacaksınız.

Tekliften yararlanmak için sadece 24 saatiniz olduğunu hatırlatayım. Wargaming, Euro kurunu 5.83 TL’ye sabitlediği için eskisine oranla daha iyi fiyatlara tank veya paket alacağınızı söyleyebilirim. Somua SM teklifi, fiyatına değer mi?

Somua SM güzel tank ama bence fiyatı çok yüksek. Altınla alacak olursanız Somua SM’nin altın karşılığı 11.000, bunun üzerinde bir de garaj eklediğinizde 11.300 altın yapıyor. Altınla almak için de bir getirisi yok bence. Satın almak isteyenler varsa bu fiyata almanızı pek önermem.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇