Ana sayfa Haberler Soru & Cevap (4 Mart 2018)

Soru & Cevap (4 Mart 2018)

0
PAYLAŞ

World of Tanks topluluk koordinatörü Falathi, bir soru&cevap etkinliğine katıldı. Polonya topluluk koordinatörü olduğu için kendisine gelen sorular sıklıkla Polonya teknoloji ağacı üzerineydi. Yine de satır aralarında önemli bilgiler var.

● Polonya teknoloji ağacını bu sene içinde sunmayı planlıyoruz. Bu ağaç sadece orta tanklardan oluşmayacak, diğer araçlar da olacak. Şimdilik, Polonya teknoloji ağacı tek bir sınıftan oluşacak ama ileride bir topçu sınıfı eklemeyi planlamıyoruz.
● Polonya teknoloji ağacını oluştururken asıl sorun yüksek seviye tankları oyuna eklemek. T-55AM Merida veya bu tankın ilk dönem prototipleri de yüksek ihtimalle oyunda olmayacak, çünkü bunlar oyun için fazla modern kalıyor.
● Soru: Polonya’nın bağımsızlığının 100. yılı bu yılın Kasım ayında kutlanacak. Polonya teknoloji ağacını 11 Kasım yakınlarında sunmayı planlıyor musunuz?
Cevap: Göreceğiz.
● Amerikan tanklarının güçlü kuleye sahip olması gibi Polonya tanklarının da kendilerine has bir özelliği olacak.
● Rudy tankının ulusunu Rusya’dan Polonya’ya değiştirme planları var ama henüz son karar verilmiş değil.
● Tank dengeleme işlemi, aslında birkaç ay süren bir döngüden ibaret. İlk olarak tankla ilgili dataların toplanması gerekiyor; burada sadece kazanma oranı değil, diğer datalar da önemli. Bu işlemin ardından bu istatistiklerin kötü olmasına sebep olan nedenin araştırılması ve bunu değiştirecek sonuçların üretilmesi gerekiyor.
● Object 252U/Defender tankının tekrar Avrupa sunucularına gelme durumu var. Bu tankının neden daha önce satılmadığını soracak olursanız, cevap oyuncuların görüşlerinde yatıyor. Avrupa oyuncuları tankla ilgili çok fazla olumsuz geri bildirimde bulundu ve bu da tankı tekrardan satma kararımızı etkiliyor.
● Japon tank avcıları şimdi değil ama ileride teknoloji ağacına gelebilir.
● Mürettebatla ilgili bir düzenleme projemiz var, mürettebatların arasına yeni yüzleri eklemeyi planlıyoruz.
● Bu sene yeni Çekoslovak tanklarını sunma planımız var ama henüz kesinleşmiş bir şey yok.
● İtalyan teknoloji ağacı yüksek ihtimalle Polonya teknoloji ağacından sonra gelecek.
● Polonya teknoloji ağacı, tank sayısı bakımından Japon teknoloji ağacına değil, Çekoslovak teknoloji ağacına benziyor.
● Oyuncular, Macaristan veya başka bir ülkenin teknoloji ağacını yakın gelecekte beklememeli. Wargaming şu anda İtalyan ve Polonya ağaçlarına odaklanmış durumda.
● T110E5’in komutan kapağını güçlendirme gibi bir düşüncemiz yok.
● Ejder Yamacı haritası ilginç bir konseptti, fakat yürümedi. Haritanın oynanabilirliği kötüydü. Haritanın zemini çok eğimliydi ve düşman tanklarını arkalamak için ince ve uzun yollardan gitmek zorundaydınız.
● Topçuyla oynayan oyuncular, oyunun sonunda tek kaldıklarında çarpışmak yerine intihar ediyorlardı. Bu oyunuclar için bir ceza sistemi planlıyoruz.
● Sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip tanklar kuvvetle muhtemelen iyileştirilecek ve normal karşılaşma ayarlarına kavuşacaklar. Wargaming bu tankların çok güçlü olmasını istemiyor, dolayısıyla bunu yeni karşılaşma ayarlarına uyarlamak için sıkı çalışıyorlar.
● Sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip tanklara sahip olan oyuncular, değişiklikten memnun kalmazlarsa altın karşılığını verme planımız var fakat bu henüz tam olarak sonuçlanmadı.
● Bir sonraki maratonda, oyuncuların maraton ödüllerini kendilerinin seçme ihtimali var ama bunu henüz netleştirmedik.
● Şimdilik Strv 81’in Sabaton kamuflajını çıkartıp satma gibi bir planımız yok.
● Şimdilik sektirme hasarı için deneyim alma gibi bir planımız yok.
● T-10 ve Object 430 II’den sonraki 10. seviye Sovyet tankları, 1.0 güncellemesinden sonra gelecek.
● Mürettebat sistemini değiştirmeyi planlıyoruz, bu değişiklikleri yapmış olmak için yapmıyoruz, esaslı değişiklikler olacak.
● Studzianki haritası 1.0 güncellemesinden sonra sunulacak.
● Sovyet kuleli tank avcıları dalını sunma ihtimalimiz var ama şimdilik önceliğimiz bu değil.
● Amfibik araçları oyuna sunmak gibi bir planımız yok, belki gelecekte oyuna ekleyebiliriz.
● Tahviller, Premium Dükkan’da satılmayacak.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇