Ana sayfa Haberler Strv 81 ve Diğer Dedikodular

Strv 81 ve Diğer Dedikodular

4
PAYLAŞ

Yepyeni dedikodular malum ortamlara düştü. Bunları diğer oyunculara çevirmek boynumuzun borcudur. Burada yazanlar gerçek olabilir de, olmayabilir de. Baştan söyleyeyim, sonra sıkıntı çıkmasın. Şimdi dedikodulara başlayalım.

● Sabaton ile işbirliği sonucunda ortaya çıkan araç Strv 81 Primo Victoria olarak oyunda yer alacak ve kendisine ait, farklı bir mürettebatı olacak.

● Yepyeni bir premium tank avcısı geliyor. Çin tank avcısı WZ-120-1G FT yakında EU, RU ve ASIA sunucularında satışa sunulacak. Bu tank şimdilik Premium Dükkan’a gelecek.

● 9.20 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek Çin tank avcıları başarı yakalarsa, Wargaming dev Japon tank avcılarını oyuna sunmayı düşünüyor.

● Pudel’in başarısı dikkat çekiyor. Bu tankın satış rakamları gayet iyi ve hepimiz hangi ülke oyuncularının bu tankı satın aldığını biliyoruz. Pudel, sadece EU sunucusunda Wargaming’e 2 milyon € kazandırdı.

● B. B. T. Br. Panc isimli 4. seviye Polonya premium tankıyla ilgili haberler var. Polonya teknoloji ağacı geldiğinde bu tankın altın karşılığında satışa sunulması planlanıyor.

● Son olarak da Polonya teknoloji ağacını yazalım. Polonya teknoloji ağacının 2018 içinde gelmesi planlanıyor. Aslında biraz daha erkene alınması gündemdeydi, bu senenin Aralık ayında oyuna eklenmesi planlanıyordu ama HD haritalar şu an için daha önemli.

Şimdilik bu kadar, Behlül kaçar. Bu kadar dedikodu taşıdık, alttaki reklama tıklarsınız artık?