Ana sayfa Süpertest Süper Test Değişiklikleri: Harkov

Süper Test Değişiklikleri: Harkov

0
PAYLAŞ

Tüm World of Tanks oyuncularına bir anket yapsanız ve en sevmedikleri haritaları sorsanız, Harkov kuvvetle muhtemel ilk üç sırada kendine yer bulur. Bu yazının konusu değil ama benim sevmediğim haritalar arasında Stalingrad haritası var. Neyse, lafı daha fazla uzatmayalım.

Harkov haritası birtakım değişikliklerden geçmiş ve yeni haliyle Süper Test’e girmişti. World of Tanks geliştiricileri sonuçtan memnun olmamış olacak ki haritayı bir kez daha değiştirdiler.

• 1 nolu alanda yer alan apartman blokları, yanlama rotalarının sayısının azaltılması için daha da basitleştirildi ve böylece haritayı okumak ve oyunun gidişini tahmin etmeyi kolaylaştırdı.
• 2 nolu alanda yer alan pasajlar, zırhlı ağır tanklar için uygun bir alan yaratıyor.
• 3 nolu alandaki açık alan bir önceki değişikliklerin birçoğunu korudu. Böylece tank avcıları, orta tanklar ve hafif tankların uğrak yeri olacağı düşünülüyor.
• 4 nolu alanda yer alan şehir merkezi için birkaç giriş daha eklendi. 5 nolu alanda yer alan girişlerin tek yön olduğunu aklınızdan çıkarmayın, bu da demek oluyor ki merkeze girebileceksiniz fakat 5 nolu alandan çıkamayacaksınız.
• 6 nolu alana zırhsız tank avcılarının atış yapabileceği pozisyonlar eklendi.

Şimdilik tüm değişiklikler bu kadar. Umarım Harkov haritası bu değişiklikleri geçirmez ve tarihin tozlu sayfalarına döner. Bu haritayı hiç sevmiyorum.