Ana sayfa Haberler Süper Test Değişiklikleri: T-44

Süper Test Değişiklikleri: T-44

9
PAYLAŞ

8. seviye Sovyet orta tankı T-44, Süper Test sunucusunda birtakım iyileştirmeler aldı, fakat Wargaming’in bu iyileştirmeleri oyuna ekleyeceği konusunda şüphelerim var. World of Tanks’ın 9.20 güncellemesinde iyileştirme alan tank kendi seviyesine göre gayet iyi performans sergiliyordu, dolayısıyla benim düşüncem bu değişikliklerin oyuna yansımayacağı yönünde.

Süper Test sunucusundaki değişiklikler aşağıdaki gibi olacak.
● Motor gücü 680 bg’den 820 bg’ye yükseltildi.
● Azami geri hız 20 km’den 23 km’ye yükseltildi.
● LB-1 topunun yükleme süresi 7,5 saniyeden 7 saniyeye düşürüldü.
● Dakika başına hasar 2.000 CP’den 2.150 CP’ye yükseltildi.
● Kule dönüşü sırasındaki dağılma 0,18’ten 0,14’e düşürüldü.
● Gövde dönüşü sırasındaki dağılma 0,18’ten 0,14’e düşürüldü.

T-44 değişikliklerinin tamamı iyileştirme olarak dikkat çekiyor. Süper Test sunucusundaki değişikliklerin kesin olmadığını, bunların sadece test amaçlı yapıldığını unutmayın.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • FIRAT KARABULUT

  IS 6’ya 2 aya kadar iyileştirme gelmezse satacağım laneti. Ulan zırhları buffladılar artık kendi seviyesini bırak 7 seviyeleri bile delemiyor. Topu zaten rezalet. Bırak 100 metreyi, 50 metreyi bile ful odak vurmuyor artık. Zırhı sadece 7 seviye ve altında işe yarıyor. IS 6 çöp bir tank oldu be. Görmüyorlar mı bunu? Barış kazanma oranı diyor. Kazanma oranı iyi diye bir tankın ne kadar geride kaldığını görmüyorlar mı? Eminim ki IS 6’nın tek başına sırtladığı maç % 1 bile değildir. Bir zamanların efsanesi ne halde be.

  • Premium tank satmamak lazım. İleride bir şey olur, iyileştirme alır işine yarar. Hiçbir şey olmadı, takasta kullanırsın. Başka bir tankla takas edersin. Dursun, bir zararı yok.

   • FIRAT KARABULUT

    Müdür sevdiğim bir tank. Gördükçe oynamak istiyorum. Ama oynadıkça da küfürbaz oluyorum. Özel mm var diye tanka dokunulmaz mı yahu. Yukarda da yazdım istatistiksel olarak iyi diye dokunmuyorlar. Ama ne durumda olduğunu oyuncular biliyor. IS 6 bitmiş bir tank. Type 59’a nerf yaptılar bitirdiler. Diğer tankları bufflayarak da IS 6’yı bitirdiler. Çünkü yeni tankları satmak istiyorlar. Neyse bakalım ne yaparım.

    • Филипов Белчин

     sadece is 6’da olsa dediklerin, 7-8 ay öncesinde skorpion g aldım ilk zamanlarda güzeldi tam odak kapatmadan bile isabetliydi topu şimdilerde ise full+full odakta bile saçma sapan giden mermi palette kalır yada sektirir 15m çalı arkasında durmama rağmen (full camo+ kamuflaj ağı ile birlikte) atış yaptığımda ampul anında yanıyor 1500-2000 dmg atınca oh be diyorum

     • FIRAT KARABULUT

      Müdür gizli buff veya nerf yapıyorlar şerefsizler. Kimseye de bildirmiyorlar. Ancak IS 6 buff veya nerf almadı(Yakın zamanda yani). Diğer tankları iyileştirdikleri için kötü oldu. Güya dengeliyorlar. Dengeleme nedir onu bilmedikleri kesin. İnsanları mağdur ediyorlar.

     • Herhangi bir tankın herhangi bir özelliğini değiştirecekleri zaman bunu bildirirler. O bakımdan haber vermeden değiştirmek diye bir şey yok, onu bir kere aklınızdan çıkartın.

      Gizli buff veya nerf denilen şey şu: sende Skorpion G vardır. Önceden attığını delerken diğer tankların zırhı güçlendirildiği için artık her attığını delememeye başlarsın. “Bu tank çok iyiydi, kesin özelliğini düşürdüler” diye düşünebilirsin ama özellik düşürme diye bir şey yok.

 • leopard

  9.20 de buff almadan önce t44 tankı zaten seviyesindeki medlere göre iyi durumdaydı.üstüne 9.20 buffını aldı üstüne bir daha buff alırsa bu işin sonu nereye gidecek? panther2 gibi , tvp vtu gibi, t34-2 gibi , indien pz gibi rezil rüsva tanklara buff düşünülmezken bu tanklarla oynamak zorunda olanlar wot a söverken wg neyin kafasını yaşıyor anlamak çok zor. Unutmamak gerek bir tanka buff vermek seviyesindeki aynı sınıftaki tankları nerflemek demek. t44 şuan seviyesindeki medlere göre oldukça üstün bir tank.Bana göre wg rus medlere buff vermek yerine bu saydığım tankları bufflamalı ve oyun içi dengeleme sorununu çözmelidir.

  • Şu anki hali yeterince iyi bence. Benim tahminim bu iyileştirmelerin oyuna yansımayacağı yönünde.

 • M60TSabra

  Daily Bounce’da gördüğüme göre bu T-44 üzerinde tekrar değişiklik yapmışlar. Bu sefer LB-1 topunun yükleme süresi 6.72 saniyeye kadar düşürülmüş. Malum ileride gelecek bir güncelleme ile Object430U tankına T-44 üzerinden gidilecek. Belki de wargaming bunun hazırlığını yapıyordur. Halihazırda T-54’ü açmak için T-44 oynayan biri olarak bu tankın iki şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. 1) LB-1 topunun AP mermisinin namlu çıkış hızı kesinlikle artırılmalı, 2) Mühimmat Deposunun dayanıklılığı arttırılmalı.