Ana sayfa Haberler T-29’a Ne Oldu?

T-29’a Ne Oldu?

0
PAYLAŞ

Wargaming’in, World of Tanks’ın 7. doğum günü için vereceği 3. seviye Rus premium tankı T-29’u hatırlayanlar yukarıdaki soruyu soruyorlardır. Siz de “T-29’a ne oldu?” diye soranlardansanız açıklayalım.

World of Tanks geliştiricileri T-29 tankını vermek için antivirüs programı Kaspersky Lab ile iş birliğini düşünüyor. Bu iş birliğine göre, Kaspersky’nin World of Tanks oyuncularına özel olarak sunacağı virüs programından alanlar bu tankın sahibi olacak. Bu iş birliği World of Tanks için yen bir şey değil, daha önce de buna benzer iş birliklerine gidilmişti.

2016’da, Rusya’da Kaspersky World of Tanks Edition ürününü alan oyuncular, 6. seviye Alman premium tankı Pz.Kpfw. IV Schmalturm’un sahibi olmuşlardı.

2014’te, yine Rusya’da antivirüs programını satın alan oyuncular KV-220 ve World of Warplanes oyunundaki Curtiss Model 81A-1 uçağının sahibi olmuşlardı.

Söylemeye gerek var mı bilmiyorum ama tankın Avrupa sunucularında satılması planlanmıyor. İş birliği kesinleşirse Kaspersky, bu ürünleri sadece Rusya sunucusu için satacak.