Ana sayfa Haberler T 55A ve Object 260 Süper Test’te!

T 55A ve Object 260 Süper Test’te!

0
PAYLAŞ

Garajında Kişisel Görev tankları T 55A ve Object 260 olanlar var mı? Onlar için çok iyi bir haberim var. World of Tanks yetkilileri, Kişisel Görev tankları T 55A ve Object 260’yı bugün Süper Test’e eklediklerini duyurdu. Tanklar Süper Test’te iyileştirme aldı.

T 55A ve Object 260’ın iyileştirilmesinin arkasında, bu tankların hiç iyileştirme almamış olması ve sürekli iyileştirme alan tanklar karşısında kötü performans sergilemesi yatıyor. Oldukça zor Kişisel Görevler setinin ardından alınan T 55A ve Object 260 tanklarının durumları bir iyileştirmeyi hak ediyor. Ne gibi değişiklikler olacak? T 55A ile başlayalım.

T 55A’nın kule zırhı güçlendiriliyor, böylece HD güncellemesinin ardından Sovyet tankı T-54’e yaklaşık bir performans sergileyecek.

T 55A’nın motor gücü ve nişan alma süresi de iyileştiriliyor. Özellikle de motor gücünde oldukça yüksek bir artış var ki, T 55A oynayanlar tankın bir orta tanka göre ne kadar hantal kaldığını fark etmişlerdir. Motor gücü ve top kullanım parametrelerindeki iyileştirmeyle tank daha rahat bir oynanış sunacak.

Object 260’ye geçelim. Object 260 da zırh iyileştirmesi alıyor, böylelikle daha dayanıklı bir tank haline gelecek. Tankın kule zırhı güçlendirilecek.

Object 260’ın kule zırhı dışında ateş gücü ve top kullanımı da iyileştiriliyor. Dakika başı hasarı, nişan alma süresi ve hareketlilik halinde isabet iyileştirmeleriyle Kişisel Görevleri başarıyla tamamlayan oyuncular için iyi bir tank haline gelecek.

T 55A ve Object 260 bende var. T 55A’yı çok sevmeme rağmen deliş gücü, hareketlilik ve zırh eksiklikleri yüzünden oynamayı pek tercih etmiyordum. Object 260 da keza öyle, çok iyi bir tank olmasına rağmen garajda ölü gibi yatıyor, arada sırada oynuyorum. Her iki tank için de bir iyileştirme gerekliydi, dolayısıyla bu Süper Test iyileştirmeleri yeterli olacaktır.

Kişisel Görevler’de ödül olarak verilen T 55A ve Object 260 iyileştirmelerinin oyuna ne zaman geleceği henüz belli değil ama en iyi ihtimalle bir sonraki güncellemede değişecektir. Benim tahminim o yönde ama World of Tanks yetkilileri daha önce de getirebilir.