Ana sayfa Haberler T25 Pilot Number 1 Görev Maratonu ve Günlük Görevler

T25 Pilot Number 1 Görev Maratonu ve Günlük Görevler

9
PAYLAŞ
T25 Pilot Number 1 tankı.

T25 Pilot görev maratonu başladı! 15 gün boyunca sürecek maratonda günlük görevlerin 13 tanesini yaparak 1 adet 8. seviye Amerikan premium orta tankı T25 Pilot Number 1’in sahibi olabilirsiniz. Görevleri yazmaya biraz geç başladım ama görev maratonu dahilinde günlük görevlerin tümünü her gün saat 10:00 kolmadan buraya yazacağım.

Bugünün Görevi
13) Her savaş için iki tank yok et. Bu görevi 10 defa yapınca tamamlanmış olacak. 4. ve 10. seviyeler arasında herhangi bir tankla yapabilirsiniz. Ödül olarak 1 günlük premium verilecektir.

Geçtiğimiz günlerin günlük görevlerine de bir göz atalım.
1) Deneyim bakımından ilk 10’da olduğunuz 5 savaş kazanın.
2) 10 tank yok edin.
3) 15.000 hasar verin.
4) 20.000 deneyim toplayın.
5) Hasar bakımından ilk 10’da olduğunuz 10 savaş kazanın.
6) 2000 hasar verdiğiniz 10 savaşa katılın.
7) Hasar bakımından ilk 5’te olduğunuz 20 savaşa katılın.
8) Deneyim bakımından ilk 3’te olduğunuz 10 savaş kazanın.
9) Takımınızda en yüksek hasarı atan oyuncu olun.
10) Verilen hasar bakımından ilk 3’e girdiğiniz 10 savaş kazanın.
11) 50.000 CP hasar verin.
12) Deneyim bakımından ilk 5’e girdiğiniz 10 savaş kazanın.
13) 30 tank yok et.

Genel olarak hafta sonu daha çok emek isteyen görevler gelse de görev maratonunun zorluk derecesi en başından beri pek fazla değişmedi. Hafta içi daha kolay ve daha az uğraştıran görevlerin yer aldığını, hafta sonu zorluk derecesi artmasa da biraz daha fazla uğraştıran görevlerin geldiğini görüyoruz. Şahsen benim en uzun süre uğraştığım görev 8. günün görevi oldu, tabi bunda “nasıl olsa yaparız ya” diye yaya yaya oynamamın etkisi de büyük.

T25 Pilot Number 1 görev maratonu şimdilik iyi gidiyor. T25 Pilot görevlerini tamamlayamayanlar içinse World of Tanks jeton satıyor. World of Tanks sitesinden jeton satın alabilirsiniz. Her bir jeton bir görev yerine geçiyor. Bu arada hatırlatmakta fayda var, parayla satın aldığınız fazla jetonlar görev tamamlanınca size altın olarak dönüyor. Diyelim ki 5 jeton aldınız ve sonradan 5 görevin 3 tanesini yaptınız. Fazladan yaptığınız görevler için 2 jetonun altın karşılığı hesabınızda olacak. Jeton başına 600 altından hesaplarsak toplamda 1200 altın ediyor.

Daha önce bu blogda bu tankın incelemesini yapmıştım. Tankın en önemli özelliği top kullanımı, gerçekten de 10. seviye Amerikan orta tankı M48 Patton’u andıran bir top kullanımı var. Hızlı nişan alıyor ve hareket halindeki atışları çok iyi. Tabi her tankın iyi ve kötü yanları olduğunu düşünecek olursak T25 Pilot Number 1’in kötü yanları hayli fazla. Hızı ve hareketliliği görece kendi seviyesi için yeterli olmasına rağmen zırhının hemen hemen hiç olmaması bir sorun. Satın alacaklar tekrar düşünsün.

Hazır satın alma demişken size tavsiyem para verip jeton almayın, değmez. “Ben jetonların altın karşılığını almak istiyorum” diyorsanız kalan görevleri de yapıp jetonların altın karşılığını alabilirsiniz ama sadece T25 Pilot Number 1 sahibi olmak için para vermeyin, o paraya daha iyi tanklar var.