Ana sayfa Wargaming T34-85M Maratonu Geliyor!

T34-85M Maratonu Geliyor!

3
PAYLAŞ

Güzel bir haberim var. World of Tanks Polonya YouTube kanalı yeni bir video yayınladı ve Temmuz ayında hangi etkinliklerin olduğunun anlattı. Videoya göre, 7-24 Temmuz arasında T-34-85M tankının verileceği bir maraton düzenlenecek. Şimdilik herhangi bir detay yok ama geçen seneki maratondan Dicker Max almış biri olarak ortalama 2-3 saat oynayarak tamamlayabileceğiniz görevler olduğunu düşünüyorum. Peki, Temmuz ayında bizi neler bekliyor?

Ağacın en tepesinde bu ay Object 140 var. Bu ağacı kasanlar için tüm ay boyunca mürettebat bonusları ve indirimler olacak. World of Tanks’ın 9.20 güncellemesinde tankın kule zırhına iyileştirme gelecek, garajınızda bir tane Object 140 yoksa şimdi almak için en ideal zaman.

1–3 Temmuz arasında Kursk Muharebesi etkinliği var. Savaşı anmak için 180 günlük ve 360 günlük premium hesaplarda indirim var. Bunun dışında 6. ve 8. seviyedeki Rus ve Alman tanklarında indirimler olacak. 2 kat mürettebat deneyimini de belirtelim.

7-24 Temmuz arasında tank maratonu var. Bu maratonun sonunda 6. seviye Sovyet premium orta tankı T-34-85M verilecek. Ek olarak günlük görevlerin tamamlansıyla kişisel yedek ve sarf malzemeleri verilecek.

7–17 Temmuz arasında yaz indirimleri başlıyor, premium tanklarda indirim olacak.

15–17 Temmuz arasında Yaz İndirimleri Özel Etkinliği var. 3 kat mürettebat deneyimi olacak. Serbest deneyim karşılığında mürettebat deneyimi çevirme oranı artıyor. 1 serbest deneyim, 10 mürettebat deneyimi yerine geçecek. Premium tanklarda da indirimler devam edecek.

22-24 Temmuz arasında Dunkirk filminin etkinliği var. Günün ilk zaferi için 4 kat mürettebat deneyimi ve özel bir görev var.

29-31 Temmuz arasında Deneyim Ateşi! etkinliği var. Günün ilk zaferi için 3 kat mürettebat deneyimi olacak. Altın karşılığında deneyim çevirme oranı artıyor. 1 altın karşılığında 25 deneyim olan miktar, 1’e 35 oranına yükselecek.

T-34-85M maratonunda bu tankı almaya bakın. Ücretsiz olarak 6. seviye bir premium tankınız olacak. Fazladan deneyim ve kredi getirisiyle bu tank işinize yarayabilir. Her şeyden bağımsız, T-34-85M kendi seviyesi için gayet iyi tanktır, son iyileştirmeyle bu tankı satın alsam mı diye düşünürken bu maraton çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu, tamam mı? Eyyorlamam bu kadar.

World of Tanks Polonya YouTube kanalının videosunu aşağıdan izleyebilirisiniz.