Ana sayfa Güncellemeler T71 DA’daki Deneyimi Harcamayın!

T71 DA’daki Deneyimi Harcamayın!

2
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 9.20.1 güncellemesinden önce T71’i olanlar hem M41 Bulldog’a hem de T69’a geçiş yapabiliyordu. Yeni güncellemede Amerikan teknoloji ağacına T71 CMCD tankı eklendi ve Amerikan hafif dalı, şarjörlü/şarjörsüz olarak aralarında hiçbir bağlantı bulunmayan iki farklı dala ayrıldı.

9.20.1 güncellemesi sonrası Amerikan hafif dalının görünümü şu şekilde olmuştu:

Güncellemeden önce M41 Bulldog’u açmak için deneyim kasan oyuncular, güncellemenin gelmesiyle birlikte biriktirdikleri deneyimi T69 için kullanmak zorunda kaldılar. T71 ile T69’u açmış olanlar daha şanssızdı, birikmiş deneyimi hiç kullanamadılar.

Konu hakkındaki şikayetleri değerlendiren Wargaming yönetimi, konuyu bir güncellemeyle çözmeyi planlıyor. World of Tanks Türkiye Topluluk Koordinatörü vuque, forumda yapmış olduğu açıklamada T71 DA’dan M41 Bulldog’a bağlantı açmak için çalıştıklarını söyledi. Açıklama tam metni şu şekilde: Konu ile ilgili olarak şunu söyleyebiliriz, mümkün olan en kısa sürede T71 DA’dan M41 Bulldog’a bir bağlantı açmak üzere ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını yapıyor. T71 DA’da ki deneyimlerinizi Bulldog ağacından devam etmek için kullanabileceksiniz.

World of Tanks İngilizce Topluluk Koordinatörü Ph3lan bir açıklama yayınladı ve 1-2 Kasım tarihlerinde gelecek olan mikro güncellemede T71 DA’dan M41 Bulldog’a bir geçiş ekleneceğini, Aralık’ta gelmesi planlanan 9.21 güncellemesinde de bu geçişin tekrar kaldırılacağını açıkladı.

T71 DA’da biriktirmiş olduğunuz deneyimi M41 Bulldog’ta kullanmak için 1 aydan fazla bir süre olacak. T71 DA’da birikmiş deneyiminiz varsa altın karşılığında çevirmeyin, sadece biraz bekleyin.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇