Ana sayfa Haberler Tahviller: Büyük Av

Tahviller: Büyük Av

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 9.22 Güncellemesi gelecek ay gelmiş olacak ve biz bu güncellemeye doğru ilerlerken “Büyük Av” adlı, her tankçıya bol bol tahvil kazanma fırsatı sunan yeni bir etkinlik başladı. Yeni güncellemenin büyük ölçüde bir içerik güncellemesi olduğu göz önüne alındığında, bu hem yeni araştırılmış hem de hali hazırda garajınızda olan tanklara yönergelerle ince ayar yapmak için güzel bir fırsat olabilir.

Etkinlik iki aşamadan oluşuyor ve biz ilk aşamayı bu hafta sonu geride bıraktık:
1. Aşama Ödül havuzunu oluşturmak: Büyük Av’ın ilk aşaması cuma günü başladı ve hafta boyunca sürdü. Bu aşamanda kazanılan tüm tahviller toplandı ve 30 ile çarpılarak bir ödül havuzuna eklendi. Tahvillerin toplandığı bu ödül havuzu, World of Tanks portalında yer alacak ve her saat yenilenen özel bir sayaçla izlenebilecek. Böylece herkesin ortak çabalarını kolayca takip edebileceksiniz.

2. Aşama: Ödül havuzundan payınıza düşenleri toplamak: Hafta sonundaki süre bittiğinde etkinliğin ödülleri toplama kısmı başlayacak. Her gün yenilenen 2 savaş göreviniz olacak:
1) Her gün ekibinizde İlk 10 arasına girdiğiniz 15 savaş oynayın. Bu ödevi tamamlamak size 100 tahvil kazandıracak.
2) Günde 13.000 temel DP puanı kazanın. Bu görev biraz daha zor ama günün sonunda hesabınıza 150 tahvil gelmesini garantiliyor.

Günlük verilen görevleri başarıyla tamamladığınızda etkinlik sona erene kadar günlük 250 Tahvil toplama fırsatınız olacak. Peki, etkinlik ne zaman bitecek? Büyük Av etkinliği kesin bir bitiş tarihine sahip değil. Ödül havuzunda biriken tahviller ne zaman biterse, etkinlik de o zaman sona erecek. Şu an itibariyle yaklaşık 278 milyon tahvil var, fakat oyuncuların oyuna ilgi göstermesiyle birlikte kısa sürede bitebilir. Tahvillerin güncel durumu şuradan takip edebilirsiniz: Tahviller: Büyük Av

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇