Ana sayfa Haberler Tank Takası Bu Ay Geri Geldi!

Tank Takası Bu Ay Geri Geldi!

0
PAYLAŞ

Tank takasını bekleyen birçok oyuncu vardır. Premium Tank Takası özelliği tekrar aktif oldu. Takas için 25 Ekim’e kadar vaktiniz var.

Bir süredir oynadığınız tanklardan sıkıldıysanız bunu değiştirmek için şimdi bir fırsatınız var. 12 Ekim TSİ 07:00 ve 25 Ekim TSİ 07:00 arasında eski premium tanklarınızı, yeni bir tankla takas edebileceksiniz. Tabi aradaki farkı ödemek kaydıyla.

Teknoloji ağacında mevcut bir premium tankı takas etmek için, garajınızda bulunan ve 6, 7, 8 seviye premium tankları kullanabilirsiniz. Bir seferde sadece bir araç değişiminin mümkün olacağını unutmayın.

Takas özelliğinden faydalanabileceğiniz yeni tanklar teknoloji ağacına eklendi. Bu takasta AMX Canon d’assaut 105, STG, FV201 (A45)’i takasla alabileceksiniz.

Değişim özelliğini kullanırken eski tankınızın altın değerinin yarısı almak isteğiniz aracın fiyatından düşecektir. Bunu şöyle anlatayım, 12.500 altın değeri olan Löwe’yi, 3.200 altın değeri olan garajınızdaki Dicker Max’le takas etmek istediğinizde Dicker Max’in altın değerinin yarısı kadar indirim alırsınız. Dicker Max’ın 1.600 altın değeri indirimiyle Löwe’yi 10.900 altına alabilirsiniz.

Önceki tank takasında belirli sınırlamalar vardı, bu tank takasında eskisi kadar katı sınırlamalar bulunmasa da, şu tankları takasta kullanamayacaksınız: Excalibur, Chimera, Kanonenjagdpanzer, ISU-130, T-44-100, KV-4 Kreslavskiy, Chieftain/T95.

Ayrıntılar için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.