Ana sayfa Haberler Tank Takası İçin Son 2 Gün!

Tank Takası İçin Son 2 Gün!

9
PAYLAŞ

Birkaç gündür iş yoğunluğu, hastalık ve yorgunlukla cebelleşiyordum. Haliyle buraları boşladım ama şimdi daha iyiyim, umarım yazı yazma konusunda da eski hızıma çabuk ulaşırım.

7 Şubat’ta tank takası özelliği tekrardan aktif oldu. Tank takası, özetle yeni tank alırken kendi tankınızın altın karşılığının %50’si oranında indirim yaptıran bir özellik olarak zaman zaman oyuna ekleniyor. Özetle durum şu, sizde M46 Patton KR var ve Löwe almak istiyorsunuz. M46 Patton KR’nin bedeli 8.700 altın olarak görünüyor ve bunun yarısı 4.350 altın yapıyor. Siz M46 Patton KR bırakıp Löwe almak istediğinizde Löwe’nin altın bedeli olan 12.000’den 4.350 altın gidiyor 7.650 altın karşılığında Löwe alıyorsunuz.

Tank takası mantıklı mı? Tankına göre değişir. Oynamaktan çok sıkıldığınız tanklar varsa veya garajınız Heavy Tank No. VI gibi çöp tanklarla doluysa yeni tank almak yerine tank verip indirim almak daha mantıklı bir hareket. Son tank takasını ben de kaçırmak istemedim ve oynamaktan sıkıldığım tanklardan birini, Pz 58 Mutz’u verip yerine AMX M4 mle. 49 aldım ve bu takastan dolayı memnunum. Mutz, kötü bir tank olmasa bile tankın öne çıkan çok çok çok iyi bir özelliği bulunmuyor ve üst seviye maçlarda yetersiz kalıyor. 200’den fazla maç yapınca açıkçası biraz da tanktan sıkıldım. Yeni bir premium tank denemek istedim ve Şenlik Operasyonundan gelen altını AMX M4 mle. 49’a harcadım. Mutluyum.

World of Tanks’ta tank takası her zaman gelmiyor ama geldiğinde de sürekli yeni tanklar takasa ekleniyor. En son tank takası özelliğinde de 8.8 cm Pak 43 Jagdtiger, AC 4 Experimental, M56 Scorpion, AMX M4 mle. 49, Panzer 58 Mutz ve M46 Patton KR tankları teknoloji ağacına eklendi. Aklınızda bu tankları satın almak olan varsa son iki güne girdiğimizi belirteyim, çünkü bu özellik 21 Şubat çarşamba günü TSİ 08:00’de aktif olmayacak. AMX M4 mle. 49 almak için güzel zamanlar.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇