Ana sayfa Haberler Tank Takası Geri Geldi!

Tank Takası Geri Geldi!

0
PAYLAŞ

Eminim ki birçoğunuz tank takasını bekliyordur. Kullanmadığınız tankları yarı altın fiyatına satıp yerine yeni tanklar aldığınız Premium Tank Takası özelliği tekrar aktif oldu. Takas için 8 Şubat’a kadar vaktiniz olduğunu hatırlatayım.

Bir süredir oynadığınız tanklardan sıkıldıysanız veya alıp memnun kalmadığınız tanklar varsa, bunu değiştirmek için şimdi bir fırsatınız var. 25 Ocak TSİ 08:00 ve 8 Şubat TSİ 08:00 arasında eski premium tanklarınızı, yeni bir tankla takas edebileceksiniz. Tabi aradaki farkı ödemek kaydıyla.

Teknoloji ağacında mevcut bir premium tankı satın almak için, garajınızda bulunan ve 6, 7, 8 seviye premium tankları kullanabilirsiniz. Bir seferde sadece bir araç değişiminin mümkün olacağını unutmayın.

Takasa açık araçlar listesine yeni tanklar eklendi. Satmak isterseniz SU-130PM, LT-432, Chrysler K ve Excalibur gibi araçları bu takasta kullanabileceksiniz.

Değişim özelliğini kullanırken eski tankınızın altın değerinin yarısı, almak isteğiniz aracın fiyatından düşecektir. Bunu şöyle anlatayım, 10.950 altın değeri olan Object 252U’yu satıp yerine 8.700 altın değerinde Mutz almak istediğinizde, Object 252U’nun altın değerinin yarısı kadar indirim alırsınız. Yani 8.700 altın değerindeki Mutz’u satın alırken Object 252U’nun altın değerinin yarısı olan 5.475 altın indirim alırsınız, yani bu takas için 3.225 altın ödersiniz.

Object 252U ile Mutz’u takas etmek pek akıl karı gibi görünmese de, benim gibi önceden garajında Object 252U olup da Şenlik Operasyonu kutularından Defender kazanan biriyseniz, bu iki tanktan birini verebilirsiniz. Ayrıntılar için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Önceki tank takasında belirli sınırlamalar vardı, bu tank takasında eskisi kadar katı sınırlamalar bulunmasa da, şu tankları takasta kullanamayacaksınız: Chimera, Kanonenjagdpanzer, ISU-130, T-44-100, KV-4 Kreslavskiy, Chieftain/T95.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇