Ana sayfa Haberler Tercihli Premium Tanklar 2. Defa Süper Test’te!

Tercihli Premium Tanklar 2. Defa Süper Test’te!

0
PAYLAŞ

World of Tanks 1.1 Güncellemesi, Polonya Teknoloji ağacı ve yeni haritalarla beraber oyuna giriş yaptı. Yine de geliştirilecek çok şey var ki, onlardan birisi de tercihli eşleştirmeye sahip premium tanklar.

World of Tanks yetkililerinin bu yıl başında tercihli premium tankları geliştirme planı vardı, böylece bu tanklar normal karşılaşma ayalarına sahip olacaktı. World of Tanks oyuncuları bu duruma itiraz edince, proje rafa kaldırıldı. Yine de bu tankların rastgele savaşlarda yer almak için çok yetersiz olduklarını gördük ki son zamanlarda rastgele savaşlarda hiç görünmeyen KV-5 bunlardan sadece biri.

Tercihli premium tankları geliştirmek için yapılan ilk Süper Test’te yapılan iyileştirmelerin yetersiz olduğu görülmüş oldu. İlk Süper Test sonuçlarında çıkan şeylerden bir tanesi de bu tankların istenilen performansa ulaşamaması oldu, çünkü bazıları çok iyi performans gösterirken bazılarının performansı ilginç bir şekilde daha da düştü. Bu tankları iyileştirmek için daha büyük adımlar atılması gerekiyordu ve World of Tanks yetkilileri de bu adımları atmaya hazır.

Tercihli premium tankların özellikleri daha geliştiriliyor. İkinci Süper Test’te tercihli premium tanklarda aşağıdaki değişiklikler olacak. Tabi bu istatistiklerin kesin istatistikler olmadığını, tanklar oyuna gelene kadar değişiklik gösterebileceklerini unutmayın!

8,8 cm Pak 43 Jagdtiger

112

IS-6

KV-5

M6A2E1

T-34-3

T26E4 SuperPershing

Type 59

WZ-111