Ana sayfa Haberler Twitch Prime ile Ödülleri Toplayın

Twitch Prime ile Ödülleri Toplayın

0
PAYLAŞ

Son günlerde etrafta görmüşsünüzdür. World of Tanks oyuncuları Twitch Prime ile kazandıkları komutanların görsellerini paylaşıyorlar ve sadece hesap bağlayarak komutan, premium gün, kişisel yedek ve daha fazlasını kazandıklarını söylüyorlar. Peki, bu tam olarak nedir? Bu yazımızda World of Tanks’ın sunduğu yeni fırsattan bahsedeceğiz.

Twitch Prime, sosyal medya platformu Twitch’in paralı versiyonu olarak dikkat çekiyor. Prime; ücretsiz oyun içi içerikler, her ay bir Twitch hesabına ücretsiz abonelik, Twitch’i reklamsız izleme imkanı, üyelere özel indirimler gibi özellikler sunuyor ve bunun karşılığında üyelerden aylık para alıyor. Twitch Prime’daki en son özellik World of Tanks’a özel oyun içi içerikler.

Twitch Prime paralı bir hizmet ama ilk hafta ücretsiz abonelik sunuyor. Ücretsiz abone olup 1 hafta içinde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Böylece World of Tanks’ın sunduğu ödülleri alabilirsiniz.

World of Tanks hesabını Twitch Prime hesabınıza bağlayarak bütün ülkele tanklarına alabileceğiniz 1 adet 3 yetenekli komutan Charlotte Wells, özel amblem, özel madalya, 10 gün tank kiralama, bakım paketleri, 2 gün premium ve çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Tüm bu ödülleri almak için 30 Kasım’a kadar vaktiniz var. Uzun uzun anlatmayacağım, aşağıdaki videoda yer alan adımları izleyerek siz de bu ödülleri alabilirsiniz.

Yukarıdaki video fazla karışık mı geldi? Ohzman’ın videosunda detaylı adımlar mevcut. Siz de Twitch Prime üyesi olarak ücretsiz oyun için ek ürünleri alabilirsiniz.