Ana sayfa Haberler Twitch Prime Ödülleri İçin Son Hafta

Twitch Prime Ödülleri İçin Son Hafta

0
PAYLAŞ

World of Tanks ve Twitch Prime iş birliğiyle hazırlanan özel Bakım Paketi Alfa ödülleri için son bir haftaya girdik. Ödülleri hala almadıysanız 30 Kasım’a kadar vaktiniz var, yani kısaca son 1 haftaya girdik diyebiliriz.

World of Tanks hesabınızı, Twitch Prime hesabınıza bağlayarak bütün ülkele tanklarına alabileceğiniz 1 adet 3 yetenekli komutan Charlotte Wells, özel amblem, özel madalya, 10 gün tank kiralama, bakım paketleri, 2 gün premium ve çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Tüm bu ödülleri almak için 30 Kasım’a kadar vaktiniz var. Uzun uzun anlatmayacağım, aşağıdaki videoda yer alan adımları izleyerek siz de bu ödülleri alabilirsiniz.

Yukarıdaki video fazla karışık mı geldi? Ohzman’ın videosunda detaylı adımlar mevcut. Twitch Prime üyesi olarak ücretsiz oyun için ek ürünleri alabilirsiniz.

Dilerseniz tüm bu işlemin sonunda ücretsiz olarak Twitch Prime aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal için alttaki yazıda yer alan adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Twitch Prime ve Amazon Prime Nasıl İptal Edilir?

Twitch Prime aboneliğinizi iptal etmeden önce sevdiğiniz yayıncıları destekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncının Twitch sayfasına giderek sağ üstte yer alan Abone Ol butonuna tıklayın ve sevdiğiniz yayıncıyı destekleyin. Bu işlemi Twitch Prime aboneliğinizi iptal etmeden önce yapmalısınız, Twitch Prime aboneliğinizi iptal ettikten sonra bu işlemden faydalanamazsınız.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇