Ana sayfa Haberler Twitch Prime ve Amazon Prime Nasıl İptal Edilir?

Twitch Prime ve Amazon Prime Nasıl İptal Edilir?

0
PAYLAŞ

World of Tanks ve Twitch Prime işbirliğiyle hazırlanan özel Bakım Paketi Alfa ödülleri için birçok oyuncu Twitch Prime ve Amazon Prime hesabı açtı. İlk bir hafta ücretsiz Twitch Prime kullanan oyuncular elit komutan, kiralık premium araçlar, premium hesap gibi daha birçok ödülü ücretsiz aldı. Ödülleri almak için bir haftalık ücretsiz Twitch Prime kullanan oyuncuların aklında “Twitch Prime nasıl iptal edilir?” veya “Amazon Prime nasıl iptal edilir?” gibi sorular var. Bir topluluk katılımcısı olarak oyunculara yardım etmek boynumun borcudur.

Amazon Prime Nasıl İptal Edilir?
1) Amazon Prime hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan Your Account sekmesine tıklayın ve açıklan kısımda Your Prime Membership sekmesine tıklayın.
2) Your Prime Membership alanında sayfanın sol tarafında yer alan End Membership’e sekmesine tıklayın.
3) Açılan alanda “Are you sure you want to end your membership?” sorusu çıkıyor. Sorunun altında üç seçenek bulunuyor. Bu üç seçenekten End Membership sekmesine tıklayın.
4) Açılan alanda üyeliğinizi hemen iptal etmek için End Now butonuna, kendi belirlediğiniz bir tarihte iptal etmek için End Later butonuna tıklayın.

Tüm bu adımları kısaltmak için şu bağlantıya tıklayarak ayarlar alanına gidebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz: primevideo.com/settings

Twitch Prime Nasıl İptal Edilir?
Twitch Prime üyeliğinizi iptal etmek için herhangi özel bir adım izlemenize gerek yok, Amazon Prime üyeliğinizi iptal ettiğinizde Twitch Prime üyeliğiniz de iptal olacak.

Twitch Prime Kredi Kartı Nasıl Silinir?
1) Amazon.com’a giriş yapın ve sayfanın sağ üst kısmında yer alan kullanıcı adınıza tıklayın.
2) Açılan alanda Payment Options sekmesine tıklayın. Payment Options sekmesi sizi, alışveriş yaptığınız kredi kartına götürecek.
3) Açılan alanda Your credit and debit cards sekmesinin hemen altında Amazon’a kayıtlı kartlarınızı görebilirsiniz. Kartınızın sağ kısmında bulunan oka basın ve sekmeyi genişletin. Delete butonuna basarak kart bilgilerinizi silin. Açılan sekmede Confirm Delete butonuna basarak işlemi tamamlayın.

Tüm bu adımları kısaltmak için şu bağlantıya tıklayarak ödeme alanına gidebilir ve kart bilgilerinizi silebilirsiniz: amazon.com/managepaymentmethods

Twitch Prime aboneliğinizi iptal etmeden önce sevdiğiniz yayıncıları destekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncının Twitch sayfasına giderek sağ üstte yer alan Abone Ol butonuna tıklayın ve sevdiğiniz yayıncıyı destekleyin. Bu işlemi Twitch Prime aboneliğinizi iptal etmeden önce yapmalısınız, Twitch Prime aboneliğinizi iptal ettikten sonra bu işlemden faydalanamazsınız.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇