Ana sayfa Haberler Vampirler ve Kurt Adamlar: Kim Kazanır?

Vampirler ve Kurt Adamlar: Kim Kazanır?

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın bu seneki Cadılar Bayramı Kipi olan Kara Cephe dışında yeni bir etkinlik daha var. Vampirler ve Kurt Adamlar çekişmesi Batılı ülkelerde bir korku hikayesi olarak anlatılsa da bizde pek bir numarası yok. Bizim kültürümüzde vampir, kurt adam pek olmasa da onun yerine geçen başka korku figürleri var. Neyse, konumuz bu değil. World of Tanks, Kara Cephe dışında bir etkinlik daha getirdi, fakat bu etkinlikte yapmanız gereken tek şey kod girmek.

1. Tur: Oyuncuların Savaşı
Vampirler ve Kurt Adamlar arasında bir seçim yapmak için elinizde iki kod olacak. Dolunayın ışığını seviyorsanız IAMHUNGRY koduyla kurt adamların arasına katılın veya bir yudum kanın tadına bakmak istiyorsanız IAMTHIRSTY kodunu kullanın ve vampirlerin arasındaki yerinizi alın. Bu iki koddan birini seçmek durumundasınız ve seçeceğiniz kod hangisi olursa olsun size 1 saat boyunca +%100 Deneyim ve 1 saat boyunca +%50 Kredi olmak üzere iki adet kişisel yedek verecek. Kişisel Yedek dışında başka durumlar da var.

Vampir / Kurt Adam Egemenliği adı verilen bir görev seti açık olacak ve bu görev setindeki görevleri tamamlamanız halinde Garaj Yuvası ve kişisel yedek veren görev seti açılacak. Bu görev setinde en az 20 savaş yapıp koşulları sağladığınız taktirde ödülleri almaya hak kazanacaksınız. Vampir veya Kurt Adam, seçeceğiniz taraf hangisi olursa olsun yaptığınız tüm görevler seçtiğiniz tarafa 1 jeton kazandıracak.

2. Tur: Şampiyonların Savaşı
Şampiyonların Savaşı kısmında, World of Tanks topluluğunun iki önemli ismi Orzanel ve Dakillzor arasında ufak bir çekişme olacak. Vampirleri İngilizce topluluğunun önemli ismi Orzanel, Kurt Adamları da FAME’in eski komutanı Dakillzor temsil edecek. 27 Ekim’de TSİ 18:00’den itibaren bu iki Şampiyon, iki saat boyunca savaşacaklar ve bu savaşlar sonunda en yüksek temel deneyime sahip olan komutan, şampiyon ilan edilecek. Bu kapışmayı World of Tanks’ın Twitch kanalından takip edebilirsiniz: WoT Twitch

1. ve 2. tur sonunda kazanan taraf ne olacak? İlk turda Vampirler veya Kurt Adamlar, hangisi daha çok görev yaparsa ilk turun galibi o olacak. İkinci turda da Orzanel kazanırsa Vampirler, Dakillzor kazanırsa da Kurt Adamlar ikinci turun galibi olacak. Her iki turu da kazanan taraf Vampirler olursa Fransız araçlarına, Kurt Adamlar olursa da Alman araçlarına Kara Dul stili verilecek. Yine de ne olursa olsun, karşılaşma 3. tura sarkabilir.

Ben Vampirlerin kodu olan IAMTHIRSTY kodunu kullandım. Umarım siz de IAMTHIRSTY kodunu kullanıp bu mücadelede biz vampirlere yardımcı olursunuz.