Ana sayfa Wargaming Wargaming İzmit Buluşması

Wargaming İzmit Buluşması

0
PAYLAŞ

World of Tanks Türkiye Topluluğunun bir üyesi olarak 21 Mayıs’ta İzmit’te düzenlenecek olan Wargaming İzmit buluşmasına ben de katılacağım. Gelin, tanışalım.

21 Mayıs’taki İzmit buluşması saat 11:00’de Big Yellow Taxi Benzin Cafe’deki kahvaltıyla başlıyor. Big Yellow Taxi Benzin Cafe’de Wargaming’in ürün uzmanlarıyla bir soru&cevap etkinliği yapacağız. Kahvaltı ve sınırsız çay şirketten!

Saat 14:00’te Benzin Cafe’den yola çıkıp yürüyerek TCG Gayret Gemi Müzesine gideceğiz. Rehber eşliğinde müzeyi gezdikten sonra da bir bilgi yarışması etkinliği düzenleyeceğiz.

Wargaming.net’den Türkiye Topluluk Yöneticisi Tagl1a, Türkiye Topluluk Koordinatörü vuque ve topluluk katılımcıları yer alacak. Kimler mi var? Ohzman, MrBotosh, Accelerated, TeknoDusler, Seyyah, TQSUN, VenKen de bu etkinliğe katılacaklar.

Ohzman ve MrBotosh’u World of Tanks’tan tanıyorsunuz, yine de diğer topluluk katılımcılarını da tanıtalım. TeknoDusler ve Seyyah, World of Warships topluluk katılımcıları olarak dikkat çekiyor. TQSUN ve VenKen de World of Tanks Blitz’den katılacak.

Etkinliğin saf World of Tanks etkinliği olduğunu düşünmeyin, ağırlık World of Warships’de olacak. Tankçılar olarak biz de orada olacağız!

Nasıl katılabilirsiniz? Şu linkten kaydınızı yapabilirsiniz: Wargaming İzmit Etkinliği

Herhangi bir soru veya öneriniz varsa şu linkten paylaşabilirsiniz: World of Tanks Türkçe Forumu

21 Mayıs’ta İzmit’te görüşmek üzere!