Ana sayfa Haberler Wargaming İzmit Etkinliğindeyiz!

Wargaming İzmit Etkinliğindeyiz!

1
PAYLAŞ

Merhaba,

İstanbul’dan kısa bir yolculukla Wargaming İzmit etkinliğinin ilk durağı Benzin Cafeye geldim. Hava biraz yağmurlu olsa da etkinliğin havası gayet sıcak.

14:00’e kadar Benzin Cafede olacağız, sonrasında da TCG Gayret Gemi Müzesine gideceğiz. Gün boyunca yarışmalar ve hediye dağıtımları olacak.

Benzin Cafeye gelen herkese tişört, kalem, bonus kod ve çanta hediyesi var. Fotoğrafta dikkatinizi çeken başka bir şey daha olabilir. Biraz daha yakından bakın, ne görüyorsunuz?

Evet, VIP Bonus Kodu.

Bu etkinlik World of Warships etkinliği olduğu için TCG Gayret Gemi Müzesindeki soru&cevap sorasında bu VIP bonus kodlarından ve şapkalardan dağıtılacak.

VIP bonus kodunda neler var?

World of Warships’den hiç anlasam da söyleyeyim. Bu VIP bonus kodu Tirpitz ve Atlanta gemileri, 5.000 doblon, 30 gün premium, 1 topluluk bayrağı, 100 topluluk kamuflajı veriyor. Açıkçası gemiler ve kamuflajlar benim ilgimi çekmese de Wargaming hesapları bir olduğu için 30 günlük premium ve 5.000 doblon, yani altın ilginizi çekecektir. Takipte kalın, bunlardan bir tanesi sizin olabilir!

Şimdilik Benzin Cafedeyiz, yerimiz var. Ortam çok güzel, siz de gelsenize.

Düzeltme: World of Warships’teki doblonlar altın yerine kullanılamaz.