Ana sayfa Güncellemeler Wargaming’in Politikaları Hakkında

Wargaming’in Politikaları Hakkında

2
PAYLAŞ

World of Tanks Türkçe portalda, 9.20 güncellemesinin Süper Test’iyle ilgili birtakım bilgiler paylaşıldı. Yeni güncelleme 9.20 ile oyunda yenilikler ve geliştirmeler olacak, fakat bir değişiklik dikkat çekiyor: Çin Tank Avcısı ağacı tüm sunuculara geliyor.

Çin tank avcılarının diğer sunuculara gelmesi ilginç bir durum, çünkü 6 Mart 2017’de bu sitede yazdığım Çin Tank Avcıları Yolda! başlıklı haberde Wargaming yapımcılarından Anton “Evily” Pankov, bu tanklarla ilgili şu bilgiyi vermişti: “Çin tank avcılarının sadece Çin sunucusunda olmasını planlıyoruz, diğer sunucularda bu tanklar oyunda olmayacak”.Henüz bu cümlelerin üzerinden 6 ay bile geçmeden World of Tanks 9.20 güncellemesinde Çin tank avcıları ailesinin sadece Çin sunucusu için değil, diğer sunucular için de araştırılabilir olacağını okuyorum.

Henüz üç gün önce WT auf E 100 Geliyor mu? başlıklı bir yazı yazmıştım ve yazımda World of Tanks yapımcılarından Murazor’un sözlerini aktarmıştım. Tankfest 2017’de konuşan Murazor, Waffenträger auf E 100’ün geri gelmeyeceğini ve bu konuda çıkan tüm dedikoduların yanlış olduğunu söylemişti ki, bu sözlerin üzerinden çok geçmeden 9.20 güncellemesinin Süper Test notlarında Waffenträger auf E 100 (P) adlı bir tankın sadece Çin sunucuları özelinde testlere eklendiğini okuyorum.

Görünen o ki Wargaming yetkilileri oyunculara verdikleri sözlerin tam tersini yapmak gibi bir alışkanlık içerisine girmişler. Wargaming’de neler oluyor, hiçbir fikrim yok fakat oyunculara verilen sözlere ne olacak?

Wargaming’de yetkili bir konumda bulunan Murazor ve Pankov bile söylediklerinin arkasında durmuyorsa biz topluluk katılımcıları ne söyleyebiliriz hiç bilmiyorum.