Ana sayfa Haberler Warhammer 40.000 Tankları Oyunda!

Warhammer 40.000 Tankları Oyunda!

0
PAYLAŞ

World of Tanks yetkilileri, yurt dışında ve yurt içinde binlerce fanatiği bulunan Warhammer 40.000 oyununun tankı KV-2 (R) Valhallan Ragnarok’u oyuna ekledi! KV-2 (R), oyundaki KV-2 ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte premium araç olarak satılacak. KV-2 (R)’nin yanında Mordian stiline sahip BDR G1 B de oyunda olacak. Tabi Mordian BDR G1 B, KV-2 (R) gibi farklı bir premium araç olarak değil, farklı bir stil seti olarak satılacak.

Oyunda hali hazırda var olan KV-2 (R) Valhallan Ragnarok ve Mordian BDR G1 B ile World of Tanks’ın yepyeni iş birliklerine açık olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi tanklara bir göz atalım.

KV-2 (R) Valhallan Ragnarok
Valhallan Ragnarok kamuflaj stiline bürünmüş KV-2 (R), 6. seviye premium ağır tank olarak dikkat çekiyor. Warhammer 40.000 evreninde Valhalla’nın Ice Warriors ordusu tüm galakside insanlık ordularının en zorlusu ve en azimlisi olarak biliniyor. Warhammer fanatikleri, bu yepyeni KV-2 (R) ile Warhammer zevkini World of Tanks’a taşıyabilecek.

BDR G1 B Mordian Stil Seti
Mordian still setine bürünmüş BDR G1 B ile yepyeni bir deneyim sizlerle! Mordian olarak bilinen Hive World’ün askerleri amansızdır ve Warhammer 40.000 evreninin en disiplinli savaşçıları arasındadır. Savaşa onların üniformalarını giyerek çıkmak isteyen oyuncular için World of Tanks yetkilileri, BDR G1 B için yepyeni bir stil seti tasarladı. Siz de Premium Dükkan’dan bu eşsiz seti satın alabilirsiniz.

Peki, fiyatına değer mi? 6. seviye premium ağır tank KV-2 (R), silah arkadaşlığı yeteneğine sahip bir mürettebatla birlikte 8. seviye premium orta tank fiyatına satılıyor. Yani KV-2 (R) tankını satın alacağınıza herhangi bir 8. seviye premium orta tankı aynı fiyata bazı tanklarda daha ucuza satın alabilirsiniz. Sadece KV-2 (R) değil, BDR G1 B’nin Mordian stili de oldukça pahalı.

KV-2 (R) ve BDR G1 B’nin Mordian stili, Warhammer 40.000 iş birliğiyle geliştirilen içerikler olduğu için fiyatının neden bu kadar yüksek olduğunu ön görebiliriz. Şu ana kadar satılan en pahalı 6. seviye premium tank olan KV-2 (R) hali hazırda oyunda mevcut olan KV-2’den hiçbir farkı yok. Birebir aynısı oyunda olan bir tankı sadece premium olduğu için almak ne kadar mantıklı? “Mürettebat için alınır” demek de aradaki farkı kapatmıyor, çünkü silah arkadaşlığı yeteneğine sahip Cromwell B veya Rudy daha ucuza satılıyor. Şahsen KV-2 (R) alacağınıza Cromwell B veya Rudy veya her ikisini almak daha mantıklı geliyor.