Ana sayfa Güncellemeler World of Tanks 1.0.1 Güncellemesi Açık Testi

World of Tanks 1.0.1 Güncellemesi Açık Testi

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın en yeni güncellemeleriyle oyun daha dinamik bir görünüme kavuşuyor. World of Tanks’ın 1.0 güncellemesinin üzerinden henüz bir ay geçmemişken yeni güncellemenin haberi geldi. World of Tanks 1.0.1 güncellemesinin açık testi bugün başladı! Göze çarpan değişiklikler arasında İtalyan teknoloji ağacı, Taşra Haritası, Premium Mermiler ve Cephe Kipi var. Sırasıyla gidelim.

İtalyan Teknoloji Ağacı
İtalyan teknoloji ağacındaki tanklarla birlikte yepyeni bir mekanik oyuna geldi. Otomatik yeniden yükleme mekanizmasıyla donatılmış üst seviye İtalyan tankları geleneksel oyun oynanışına yeni bir yaklaşım ekliyor. Otomatik yeniden yüklemeyi öğrenmesi biraz zor ancak bunu etkili kullanmak için haritayı iyi okumak gerektiğini unutmayın. 1.0.1 Güncellemesiyle birlikte ikisi hafif ve dokuzu orta tank olmak üzere toplam 11 tank oyuna eklenecek.

İtalyan teknoloji ağacındaki ilk tank Fiat 3000 olacak.

Taşra Haritası
İtalyan teknoloji ağacı dışında bir İtalya haritası da oyuna ekleniyor: Taşra. Taşra daha da büyüdü ve 600×600’lük küçük boyutlarından 850×850 metrelik bir boyuta geçti. Bu değişiklik sayesinde harita her seviyedeki araçlar için uygun hale geldi.

Yenilenen tasarım daha hızlı çatışmaları öne çıkarıyor. Yamacınızı korumak artık zafer anlamına gelmeyecek, diğerine de saldırmanız gerekecek. İleri atılmazsanız düşman bastıracaktır ve işler kesinlikle kötüye gidecektir. Başarılı bir saldırı gerçekleştirmek de oldukça zor olacak ancak kilit konumlara ulaşmayı başarırsanız gücünüzü kullanarak rakiplerinizin savunmasını yarabileceksiniz.

Yenilenen Taşra haritasına merhaba deyin!

Premium Mermiler
Premium mermiler ve sarf malzemeleri gündemdeki en sıcak konulardan biriydi ve yeni açık testte büyük bir değişiklik yapmanın ilk adımını atılıyor.

1.0.1 güncellemesiyle birlikte premium mermi ve sarf malzemeleri altınla satın alınamayacak. Altınla satın alınan mermi sayısını tamamen ortadan kaldırmak biraz zaman alacağından bu ilk adımı oluşturuyor. “Mermi ekonomisi” oturduğunda premium mermi dengelemesine geçilecek.

Cephe Geri Dönüyor
30’a 30 oynanan Cephe kipine yakında geri dönecek. Geçen sefer Sandbox’ta olan Cephe Kipi, bu sefer esas oyun sunucularında olacak ve sizi devasa bir HD haritada üstünlük için saldırı/savunma savaşına davet edecek.

Ödül Tankları
Seferler sonunda ödül olarak verilen VK 72.01, 121B, M60 ve T95E6 tankları yeni güncelleme iyileştirme alacak.

Açık test sunucusuna giriş yapmak ve tüm değişiklikleri test etmek isterseniz, şu bağlantıdan açık test sunucusunu indirebilirsiniz: World of Tanks 1.0.1 Güncellemesi Açık Testi