Ana sayfa Haberler World of Tanks 1.0 Mart 2018’de Gelecek!

World of Tanks 1.0 Mart 2018’de Gelecek!

0
PAYLAŞ

WG Fest 2018 etkinliği dün Moskova’da gerçekleşti ve oyunun gelecek planları yayınlandı. World of Tanks, 7 yıldan uzun bir süredir oynanıyor ve hala oldukça popüler. 2018’de gelecek yeni özelliklerle birlikte oyunun popülerliği artacak gibi görünüyor.

WG Fest’in 2018 yılı için sunduğu en önemli özellik World of Tanks 1.0 olarak dikkat çekiyor. Wargaming, World of Tanks 1.0’ı sunmak için yaklaşık 18 aydır çalışıyordu ki, tüm bu çalışmanın amacı World of Tanks’ı günümüzdeki diğer PC oyunlarının standartlarına getirmek olarak özetleyebiliriz. Wwargaming Avrupa YouTube kanalı, bu yepyeni özellikle ilgili bir video yayınladı, Türkçe dil seçeneği de mevcut.

World of Tanks 1.0 yayınlandığında haritalar daha büyük olacak ve yer şekilleri daha gerçekçi bir görünüme kavuşacak. Bu güncelleme, kapsamlı bir çalışma olarak dikkat çekiyor çünkü su kalitesi, yıkılabilir cisimler, yeni efektler ve diğer birçok özellikle birlikte sunuluyor.

Yeni özeliklere ek olarak, oyun yepyeni bir sese kavuşuyor. World of Tanks 1.0’da her haritanın kendine has bir müziği olacak, böylece haritanın atmosferini tüm oyunculara yaşatacak. Tüm bu özelliklerin 2018’in Mart ayında sunulması planlanıyor.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇