Ana sayfa Haberler World of Tanks 23 Nisan Etkinliği

World of Tanks 23 Nisan Etkinliği

0
PAYLAŞ

Güncelleme: Görünüşe göre bu görev birçok oyuncuda aktif olmamış. Bu yüzden görev bugüne kaldı.Hafta sonuna girerken 1 günlük premium hesabı dolu dolu kullanmanız için bugün 1 maç kazandığınızda görev aktif olacak. Bundan sonra 10 maç kazanarak hem 1 günlük premium hesap hem de Premium Dükkan’dan %10’luk indirim kazanabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

World of Tanks yetkilileri, bugünü daha da keyifli hale getirmek için sadece Türk oyunculara özel yepyeni bir etkinlik ekledi. Türk oyunculara açık olan bu etkinlikte, 10 savaş kazanarak 1 günlük premium hesap ve Premium Dükkan’dan %10’luk indirim kazanabilirsiniz.

World of Tanks yetkilileri, Türk oyuncuları diğer oyunculardan ayırt etmek için oyuncuların IP numaralarını kontrol edecek. VPN kullanıyor veya IP numaranızı değiştiriyorsanız bir süreliğine iptal etmekte fayda var.

10 savaş kazanın, karşılığında 1 günlük premium hesap ve Premium Dükkan’dan %10’luk indirim alın!

Ben bu tarz indirimleri seviyorum. Sadece 10 savaş kazanarak 1 günlük premium hesap ve %10’luk Premium Dükkan indirimi kazanıyoruz. Ben şu ara sürekli oynamaya vakit bulamıyorum ama diğer günlerde de World of Tanks oynayanlar var. Fazladan 1 günlük premium hesabın tadını çıkarın.