Ana sayfa Haberler World of Tanks Facebook Grupları

World of Tanks Facebook Grupları

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ta diğer oyuncularla bilgi alışverişi yapıyor musunuz? Hangi tank daha iyi, en çok hangi haritayı seviyorsun, en çok kullandığın tank sınıfı hangisi? Eminim ki bu sorulardan birini, mutlaka bir oyuncuya sormuşsunuzdur.

Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde, oyundaki en iyi tankın hangisi olduğunu (tabi ki de Charioteer), en çok hangi haritayı sevdiğinizi (hafif tank, orta tank ve avcılarla Prokhorovka, ağırlarla Himmelsdorf), en çok kullandığınız tank sınıfını (avcılar) diğer oyunculara yöneltebileceğiniz birçok platform var. Buradaki platformlardan en çok bilineni oyunun resmi forumu World of Tanks Forumu.

World of Tanks Forumu, World of Tanks yetkililerinin güncel olarak geri bildirimlerinizi takip ettiği, raporladığı ve üstlerine ilettiği bir platform olarak diğerlerinden ayrılıyor. Oyunla ilgili herhangi bir şikayetiniz veya öneriniz varsa bunu forumda paylaşmanızı tavsiye ederim. Forumdaki diğer kullanıcılar paylaştığınız fikirler konusunda size destek verirse geri bildiriminiz oyunu daha iyi hale getirmek için raporlanabilir.

Forum dışında bilgi alabileceğiniz en önemli kaynak tabi ki Facebook grupları. Facebook grupları diğer oyuncularla fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bir yer olarak dikkat çekiyor. Bu yazımızın başlığında olduğu gibi, sizlere Facebook’taki World of Tanks gruplarından bahsedeceğim.

Cigulipaf Haberleri Grubu
Facebook’taki Cigulipaf sayfasına ek olarak blogumdan haberleri paylaştığım bir kapalı Facebook sayfası kurdum. Bu grubu kurmamın sebebi haberlerimizi güncel olarak paylaşarak sizlerle paylaşmak. Böylelikle dikkatinizi çeken bir haber olduğunda siteye girip içeriğin tamamını okuyabilirsiniz. Şu linke tıklayarak gruba katılabilirsiniz: Cigulipaf Haberleri Grubu

World of Tanks Türkiye (WOT-TR)
WOT-TR grubu Facebook’ta ilk kurulan World Of Tanks Türkiye grup olarak diğerlerinden ayrılıyor. Toplamda 6.000’den fazla üyesi bulunan grup aynı zamanda Facebook’taki en büyük Türkçe World of Tanks grubu. Şu linke tıklayarak gruba katılabilirsiniz: World of Tanks Türkiye (WOT-TR)

World of Tanks Türkiye (WOTUR)
WOTUR grubu, Facebook’taki en büyük ikinci Türkçe World of Tanks grubu olarak dikkat çekiyor. Yaklaşık 4.8000 üyesi bulunan gruba şu linke tıklayarak katılabilirsiniz: World of Tanks Türkiye (WOTUR)

WoT Türkiye
WoT Türkiye 4.400’den fazla üyesiyle Facebook’taki en büyük üçüncü Türkçe World of Tanks olarak listede yer alıyor. Cümlenin sonundaki linke tıklayarak gruba katılabilirsiniz: WoT Türkiye

WOT – World Of Tanks Blitz Turkey ( Türkiye )
World of Tanks PC versiyonu için üç grup paylaşmış olsam da World of Tanks Blitz’in de Facebook grubu var. Ağırlıklı olarak Blitz paylaşımlarının yapıldığı grubun 3.500’den fazla takipçisi var. Şu linke tıklayarak gruba katılabilirsiniz: WOT – World Of Tanks Blitz Turkey ( Türkiye )