Ana sayfa Haberler World of Tanks Hesap Problemi (27.12.2017)

World of Tanks Hesap Problemi (27.12.2017)

2
PAYLAŞ

World of Tanks bir teknik problem yaşıyor gibi görünüyor. Bugün TSİ 12:00 gibi başlayan problem, hesaplardaki altın, serbest deneyim, tahvil ve kredilerle ilgili.

Yaşanan bir sorundan dolayı hesabınızdaki altın, serbest deneyim, tahvil ve kredi miktarı değişmiş gibi görünebilir. Bu sorundan etkilenen birçok oyuncu var gibi, çünkü hem World of Tanks forumunda hem de Facebook’taki World of Tanks gruplarında benzer sorunları dile getiren oyuncular yer alıyor.

World of Tanks portalı üzerinden kendi hesabıma giriş yaptığımda, hesabımdaki altın miktarının arttığını, tahvil ve serbest deneyimin azaldığını görüyorum.

Çok önemli bir hatırlatma yapayım: Bir sıkıntı yaşanmamak adına hesabınızdan herhangi bir harcama yapmayın.

İlk resmi açıklama World of Tanks Fransızca Topluluk Yöneticisi Tanatoy’dan geldi:
Bonjour,
Le serveur EU1 a subi une indigestion de Noyel et à donc fait un p’tit somme non prévue. Le serveur pour l’xp libre et l’or (commun à celui de warplanes) a aussi crashé. Si ce n’est pas revenu à la normale dès maintenant, cela devrait l’être dans quelques minutes.
Merci pour votre compréhension face à ce souci !

Fransızca bilgimin getirdiği yetkiye dayanarak şöyle çevirebiliriz:
Merhaba,
EU 1 sunucusunda Noel’le ilgili planlanmamış bir sorun çıktı. Sunucudaki serbest deneyim ve altın miktarında da (Warplanes’de olduğu gibi) problem var. Problem şimdiye kadar normale dönemediyse, birkaç dakika içinde normale dönecektir.
Anlayışınız için teşekkürler.

Tanatoy’un açıklamasının ardından kendi hesabıma girdiğimde sorunun çözülmüş olduğunu gördüm. Sorunun çözüldüğünü söyleyebiliriz. Hesabınızda altın, tahvil ve serbest deneyimde herhangi bir değişiklik fark ederseniz müşteri destek ekibiyle iletişime geçin.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇